Medyum Kağan
Medyum Kağan
Plüto (Akrep)
Plüto (Akrep)
Mitolojide yeraltı tanrısını simgeler. Plüto bilinmeyeni, yani ölüm ve ölümden sonraki hayatı temsil eder. Yeniden doğuşun, dönüşümün, başkalaşımın, başlangıç ve bitişin gezegenidir. Plüto psikolojik bakımdan bilinçaltını gösterir. Saplantıları, tabuları, alışkanlıkları,...
20 Nisan 2013 09:36
Font1 Font2 Font3 Font4
Medyum Kağan

Mitolojide yeraltı tanrısını simgeler. Plüto bilinmeyeni, yani ölüm ve ölümden sonraki hayatı temsil eder. Yeniden doğuşun, dönüşümün, başkalaşımın, başlangıç ve bitişin gezegenidir. Plüto psikolojik bakımdan bilinçaltını gösterir. Saplantıları, tabuları, alışkanlıkları, krizleri, yaşam ve ölüm gibi temel konuları yönetir.

 

Yıldız haritasında yer değiştirirken kişinin her türlü zorluğun üstesinden gelmesini sağlar. Plüto bulunduğu herhangi bir ev ya da yakınlaştığı gezegene yoğunluk ve güç verir. Plüto’un yıldız haritasındaki yeri, bilinçaltındaki gizli güçleri kişinin ne ölçüde dışa vurabileceğini ve ne ölçüde kullanabileceğini gösterir. Yine gezegenin haritadaki yeri, yeni koşullar karşısındaki tutumu açıklar.

 

Pluto gizli kalmış, görülmeyen, saklanan şeylerinde yöneticisidir. Vücutta üretim sistemi, idrar yolları ve mesaneyi temsil eder. Astrolojik olarak Pluto Akrep burcunun yöneticisidir. Plüto 246 yılda turunu tamamlar ve bir burçta 32 yıl kadar kalır.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa