Geçtiğimiz günlerde İtalyan televizyonu Tv 2000’in canlı olarak yayınladığı görüntüler dünya gündemine oturdu. Engelli çocukların içinde şeytan olduğunu düşünen Papa, çocuğun başını tutarak dua okuyor. İncil’de de şeytan çıkarma ve H.z İsa’nın insanlardan nasıl şeytan çıkardığı anlatılmaktadır.

Haberin videosunu izlemek için tıklayın

 

 

H.z İsa’da Şeytan Çıkardı

H.z İsa’nın şeytan (Cin) çıkardığı İncil’de şöyle anlatılmaktadır. ‘’İsa’ya cine tutsak biri getirildi. Cin kovulunca adamın dili çözüldü.’’ Matta 9 (32-33)

 

İncil’de bir diğer olayda şöyle anlatılır. İsa ona: ‘’Gidebilirsin, cin kızından çıktı.’’ Dedi. Kadın evine varınca çocuğunu cinden kurtulmuş olarak buldu. Markos 7 (29-30)

 

National Geographic Şeytan Çıkarma Belgeseli Çekti

Dünya’nın en büyük belgesel kanalı National Geographic, Roma ve Vatikan’da yapılan şeytan çıkarma ayinlerini belgesel olarak ekrana getirdi. Şeytan çıkaran Papazlar, iyileşen hastalar ve dahası bu eşsiz belgeselde. Belgeseli izlemek için tıklayın

 

Medyum Kağan ile Öteki Gündem ‘’Cinler Nasıl Musallat Olur’’

Medyum Kağan’ın hazırlayıp sunduğu ve geçen yıl TR 1 Tv’de yayınlanan Öteki Gündem programında cinler ve cinlerin insanlara nasıl musallat olduğu ayet ve hadislerle ekrana getirildi.

Öteki Gündem’i izlemek için tıklayın

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir