Sevgili Oğlaklar, 1 Temmuz’da Mars, burcunuzun 9. uzak yerler evine girecek. Bu nedenle ilişkilerde duygusal bağlar güçlenecek. Yengeç burcundaki Yeni Ay 2 Temmuz’da eski ilişkileri ortaya çıkaracak. Bu tarihten itibaren kritik bir dönemin içine gireceksiniz. 10 Temmuz’da Merkür’ün 7. evinize girmesiyle çevrenizdekilerle iletişiminiz güçlenecek.

 

 

10 Temmuz’da Mars ile Satürn karşı karşıya gelecek. Bu tarihten itibaren iş hayatınız hareketlenecek ve para akışı hızlanacak. Arka arkaya iş seyahatlerine çıkabilir, bu seyahatlerde yeni iş anlaşmaları imzalayabilirsiniz. Özellikle yurtdışı bağlantılı işler gündeme gelecek. Farklı projeleri hayata geçirdiğiniz bir ay olacak. Bu süreçte sanatsal faaliyetler yürüten Oğlaklarla, ticaretle uğraşan Oğlaklar daha çok başarılı olacak. Tayin olmayı, atanmayı yada yükselmeyi bekleyen memur ve amirler için olumlu ve güzel gelişmeler yolda. Bu dönem öğrenci Oğlaklar içinde başarı anlamına geliyor. 9, 10, 11, 15, 17, 19 ve 28 Temmuz şanslı, 1, 2, 3, 5, 7, 20 ve 22 Temmuz şansız günleriniz.

 

İş hayatınızla ilgili daha önceden aldığınız kararları uygulamaya koymanız açısından oldukça doğru bir zaman. İşinizi büyütmeniz, başka bir şube açmanız, piyasaya yeni bir ürün çıkarmanız, ortaklık edinmeniz yada yeni projeleri hayata geçirmeniz açısından da fazlasıyla şanslı olduğunuz bir dönem. Uzun süredir satmayı yada almayı düşündüğünüz bir mülk var ise bu düşüncenizi gerçekleştirebilirsiniz. 20 Temmuz’da Ay, Oğlak burcunda olacak. Bu nedenle iş hayatınızdaki hareketlilik azalacak. Onun içinse 10 ile 20 Temmuz tarihleri arasındaki 10 günlük şanslı dönemi çok iyi değerlendirmenizi tavsiye ediyorum.

 

1 Temmuz’da Mars, Oğlak burcunun 9. uzak yerler evine girecek ve Yengeç burcundaki Yeni Ay 2 Temmuz’da eski ilişkileri ortaya çıkaracak. Bu durumda sizin için hem iyi, hemde kötü çünkü 1 Temmuz’da Mars’ın 9. evinize girmesi ilişkinizdeki duygusal bağı güçlenecek fakat 2 Temmuz’da Yengeç burcundaki Yeni Ay, eski ilişkileri ortaya çıkaracak. Bu durumu, eski partnerinizin sizi araması yada sizin onu aramanız şeklinde yorumlayabiliriz. Kısacası bir taraftan şuan ki ilişkiniz güçlenirken diğer taraftan eski ilişkiniz gündeme gelebilir. Bu nedenle duygusal bir karmaşa yaşayabilirsiniz. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda kalbinizin değil mantığınızın sesini dinleyin. Keza bu sizin için en doğrusu olacak.

 

4 Temmuz’da Satürn ile Venüs’ün yapacağı 45 derecelik bir açı nedeniyle evli Oğlaklar, evliliklerini sorgulayabilir ve eşlerine karşı sert bir tutum takınabilirler. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda eşinizi kırmamak adına sağduyulu davranmalı ve onu anlamaya çalışmalısınız. Fakat 10 Temmuz’da Mars ile Satürn karşı karşıya gelecek ve evliliğiniz renklenecek. 20 Temmuz’da Ay Oğlak burcunda olacak be nedenle çocuk sahibi olan Oğlaklar çocuklarına karşı her zamankinden daha çok düşkün olacaklar. Yine aynı tarihlerde uzaktaki akrabalarınızı ziyaret edebilir veya bir kaç günlüğüne tatile çıkabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir