Sevgili Oğlaklar, Ay 6 Şubat saat 19:55’de burcunuzda olacak. Bu durum sizin için iyi gelişmelerin habercisi, bu dönemde Ocak ayından bu yana yaşadığınız maddi ve manevi sıkıntılarınız sona erebilir, hayatınızın normale dönebilir. 10 Şubat’ta meydana gelecek Yeni Ay şans kapınızı sonuna kadar açacak. Yeni Ay’ın görülmesiyle birlikte parasal sorunlarınızı çözüme kavuşturup, maddi açıdan daha rahat bir sürece girebilirsiniz. Borçlu olan Oğlakların 10 Şubat itibariyle borçlarını ödemesini, borcu olmayan Oğlakların da birikim yapmasını tavsiye ediyorum, çünkü parasal açıdan şanslı olduğunuz bu süreç 19 Şubat itibariyle yerini tekrar sıkıntılı bir döneme bırakabilir. Onun içinse 10 ile 19 Şubat tarihleri arasındaki 9 günlük şanslı döneminizi çok iyi değerlendirmeli elinize geçen fırsatları kaçırmamalısınız. 10 ile 19 Şubat tarihleri arasındaki bu şanlı dönem işsiz Oğlakların iş sahibi olması açısından da çok önemli bir dönem. Ayrıca bu süreç atama bekleyen memur ve amirler için, sınav yada mülakata girecek Oğlaklar içinde şanlı oldukları ve amaçlarına ulaştıkları bir dönem olabilir. Bazı Oğlaklar bu dönem içinde görevlerini tamamlayıp memleketlerine dönebilirler, buna bir örnek vermek gerekirse, vatani görevini yapan asker Oğlaklar için izin yada teskere, zorunlu şark görevi yapan memur ve amirler için memleketlerine yakın bir atama yada gurbette çalışan Oğlaklar içinde memleketlerine yapacakları ziyareti örnek gösterebiliriz.

 

Bu süreç içerisinde aşk hayatınızda, iş hayatınızda olduğu kadar şanslı olmayabilirsiniz. 6 Şubat’ta saat 19:55 itibariyle Ay Oğlak burcunda olacak bu durum sizi oldukça gerebilir. Keza bu dönemde Ay’ın üstünüzdeki etkisi her zamankinden daha fazla olacak. Sevgili Oğlaklar bu süreçte eşiniz veya partnerinizle ilgili canınızı sıkacak sorunlar yaşayabilirsiniz. Partnerinizin yada eşinizin sizden sakladığı bazı şeyler aranızda ciddi sorunlar yaşanmasına sebep olabilir. Fakat aranızdaki bu sorunlu süreç 12 Şubat itibariyle düzelerek yerini güzel ve romantik gelişmelere bırakabilir. Yalnız Oğlaklarda 6 Şubat itibariyle geçici ve eğlenceli yeni bir aşka merhaba diyebilirler. Platonik aşkı karşılık bulmamış Oğlaklarda bu dönem içinde hayal kırıklığına uğrayabilir. Evli Oğlakların Şubat sonuna doğru aile bağları güçlenebilir, birlikte vakit geçirebilecekleri planlar yapabilirler.

 

İş hayatınız açısından 6, 10 ile 19 Şubat tarihleri arası şanslı, 22, 24 ve 27 Şubat şanssız günleriniz, Aşk hayatınız açısından ise 3, 5, 11, 14 ve 27 Şubat şanslı, 16, 17 ve 24 Şubat şanssız günleriniz diyebilirim.

 

Solunum yolları, astım, sara nöbeti, sinirsel ve psikolojik sağlık sorunları olan Oğlaklar için bu sağlık sorunlarının tekrarladığı bir süreç olabileceği için bu tür sağlık problemleri olan Oğlakların sağlıklarına dikkat etmesi gereken bir dönem olabilir. Ayrıca alerjik ve cilt hastalıklarıyla ilgili sorunu olan Oğlakların da sağlıklarına dikkat etmelerinde yarar var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir