Sevgili Oğlaklar Ocak ayının, ilk on günlük döneminde iş hayatınız ve dış dünya ile olan ilişkinizde hakimiyetiniz belirgin oranda yükselmeye başlar. Hem yeni bir yaş kazanmanın hem de geçtiğimiz yılki tecrübelerin ışığında yıla adım atarken bir hayli kararlı kendinizden emin olacaksınız. Burcunuzda oluşacak Yeniay, yeni hedefler belirlemek ve bunların üzerine giderek gerçekleştirmek yönünde faydalıdır. Belki biraz mesafeli, hatta bazen fazla ciddi bulunsanız da, siz artık gereksiz insanlarla boş yere zaman kaybetmek niyetinde değilsiniz. Bu yüzden bu mesafeyi gayet doğal saymalı. İş konuları, maddi meseleler, hedefleriniz anlamında kafanızın içindekileri gerçekleştirmek için kendinize güvenebilirsiniz. Ayın ikinci yarısında mali konular özellikle etkilidir. Ne olursa olsun, taviz vermeden hakkınız olanı istemeyi bilmelisiniz. Otoritelerle görüşmeler, gelirleriniz ve bütçenizin tanzimi için Ocak ayının ikinci on günlük dönemi bir hayli etkili gözüküyor. Ay sonuna doğru, başkalarından beklentiniz olan parasal ve ilişki anlamındaki desteklerde zorlanmalar yaşanabilir. Risk altına girmemekte yarar var.

 

2013 Ocak Ayı Astrolojik Takvimi

9 Ocak saat: 06:11 Venüs Oğlak burcuna girişi

11 Ocak saat: 21:44 Oğlak burcunda Yeniay

19 Ocak saat: 09:25 Merkür Kova burcuna girişi

19 Ocak saat: 23:52 Güneş Kova burcuna girişi

27 Ocak saat: 06:39 Aslan burcunda Dolunay

30 Ocak saat: 13:37 Jüpiter İkizler burcunda düz seyrine geçişi

 

Pozitif Enerjili Günler: 2-3-6-7-11-15-19-20-29-30 Ocak. Zayıf Enerjili Günler: 4-5-17-18-24-25-31 Ocak. Aşkta En Şanslı Günler: 19-20 Ocak. Parasal Açıdan Şanslı Günler: 13 Ocak. Yeni Ay: 10-11-12 Ocak. (Ay-Oğlak burcu geçiş günleri, sizin için yeni Ay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır.)

 

Dolunay: 24-25-26 Ocak. (Ay-Yengeç geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir