Sevgili Oğlaklar, 10 Mayıs’ta Boğa burcunda Güneş tutulması ve 25 Mayıs’ta Yay burcunda Ay tutulması meydana gelecek. Bu 2 tutulma sizin için çok önemli. 25 Nisan’da Akrep burcunda meydana gelen Ay tutulmasının etkisinden kurtulmadan, bunun üzerine birde 10 Mayıs’ta Boğa burcunda Güneş tutulması meydana gelecek. Yaşanacak bu Güneş tutulmasının burcunuz üzerindeki etkisi geçmeden bu seferde 25 Mayıs’ta Yay burcunda Ay tutulması meydana gelecek. Bahsi geçen bu 3 tutulma hızlı ve sert iniş çıkışlara neden olabilir. Bu durumda dengeleri bozabilir. 1 ile 7 ve 13 ile 22 Mayıs tarihleri arasındaki günler şanslı, 8 ile 12 ve 23 ile 29 Mayıs tarihleri arasında kalan günlerde şanssız günleriniz diyebilirim.

 

İş hayatınız açısından 1 ile 7 Mayıs tarihleri arasında elinize geçen parayla hemen ödemelerinizi yapmalısınız. Keza 8 Mayıs itibariyle iş hayatınızda ve parasal konularda canınızı sıkacak durağan bir dönem yaşanabilir. Yaşanması muhtemel bu durağan dönem 12 Mayıs’a kadar devam edebilir. 13 Mayıs itibariyle işleriniz tekrar hareketlense bile 23 Mayıs itibariyle bu hareketlilik yerini durağan bir döneme bırakabilir. Onun içinse yukarıda belirttiğim şanslı günlerinizi çok iyi değerlendirmeli ve bu günlerde elinize geçen parayı asla çarçur etmemelisiniz. Buna ek olarak, 8 ile 12 ve 23 ile 29 Mayıs tarihleri arasında kalan günlerde ciddi kararlar almamalı veya daha önceden aldığınız kararları bu tarihler arasında uygulamamalısınız. Aksi halde bütün emekleriniz boşa gidebilir.

 

Kısacası Mayıs’ta işleriniz bir hareketlenecek, bir duracak, bu durumda sizi karamsarlığı itebilir. Asla umudunuzu yitirmeyin, bu süreçte soğukkanlı olmalı ve gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Mayıs ayı için kendinize büyük hedefler koymayın, ayağınızı yorganınıza göre uzatın ve ödemelerinizi aksatmayın, çünkü bu ay umduğunuzu bulamayabilirsiniz. Şanslı günlerinizi iyi değerlendirirseniz, şanssız günleriniz sizi fazla etkilemeyecektir. Özellikle işsiz Oğlaklar aldıkları ilk iş teklifini düşünmeden kabul edip çalışmaya başlayabilirler, aksi halde Mayıs ayında da işsiz kalabilirsiniz. Sınavı veya mülakatı olan Oğlakların işi şansa bırakmaması ve daha fazla çalışması gerekebilir. Ortak iş yapan Oğlakların, ortaklarının gazına gelip farklı işlere atılması yada elindeki parayı kaybetmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Onun içinde adımlarınızı dikkatli atmalı ve ortaklarınızın gazına gelmemelisiniz. Kısacası belki bu ay birikim yapamayabilirsiniz fakat şanslı günlerinizi iyi değerlendirerek ödemelerinizi yapabilir ayı kurtarabilirsiniz. Almayı, satmayı yada kiralamayı düşündüğünüz bir mülkünüz var ise bu alışverişi ertelemenizde fayda var.

 

Bu ay 5. eviniz çok kuvvetli olacak, bu nedenle aşk hayatınızda yaşanması muhtemel sorunlara fazla takılıp kalmayacaksınız. 10 Mayıs’ta Boğa burcunda meydana gelecek Güneş tutulması sorunlu ilişkileri bitme noktasına getirebilir. 25 Mayıs’ta Yay burcunda meydana gelecek Ay tutulması, aşk hayatınızda belirsiz bir dönemin yaşanmasına neden olabilir. Bu 2 Astrolojik döngüyü göz önünde bulundurduğumuz zaman ilişkinizin yıpranması, anlaşmazlıkların daha fazla ön plana çıkması gibi durumlar söz konusu olabilir. Onun içinse Mayıs ayının 2. ve 4. haftasında, partnerinizle yaşanması muhtemel sorunlar karşısında, daha fazla anlayışlı olmalı, ve partnerinizle tartışmaktan kaçınmalısınız. Bu tarihler evli Oğlakların daha çok duygularını sorguladıkları, iletişim sorunu yaşadıkları ve sürekli gergin oldukları bir dönem olabilir. Ayrıca bu dönemde partnerinizle çok fazla fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz.

 

İlişkiler açısından Mayıs ayının 1. ve 3. haftası iyi, 2. ve 4. haftası ise kötü geçebilir. Mayıs ayının 1. ve 3. haftasında partnerinizin birbiri ardına yaptığı sürpriz jestler sizi mutlu edebilir, fakat 2. ve 4. hafta adeta resti çektiğiniz bir dönem olabilir. Buna paralel olarak bekar ve yalnız Oğlaklar 1. veya 3. hafta macera dolu yeni bir aşka yelken açabilirler, fakat bu macera dolu aşkta ilişkiniz hızlı ilerlerse 2. veya 4. haftada bu aşk başlamadan bitebilir. Evli ve evlilikleri sorunlu Oğlakların boşanma kararı alması söz konusu olabilir. Buna ek olarak problemli ilişkileri olan Oğlakların ilişkileri noktalanabilir. Bu sorunlu süreçte evliliğinizi veya ilişkinizi kurtarmak istiyorsanız yapıcı davranmalı, yaşanması muhtemel tartışmalardan kaçınmalısınız. Özellikle evli Oğlakların ev değişikliği yapmak istemesi, çocuk sahibi olma düşünceleri yada sorunlarını oturup konuşmak istemeleri tartışmaların fitilini ateşleyebilir. Onun içinse isteklerinizi ertelemenizde yarar görüyorum.

 

Bel ağrısı, bel fıtığı gibi sağlık sorunu olan Oğlaklar ile tansiyon, kolesterol ve şeker hastalığı gibi sağlık problemleri yaşayan Oğlakların sağlıklarına dikkat etmelerinde fayda var. Bu ay oldukça stresli geçeceği için moralinizin bozulması nedeniyle bu sağlık sorunlarınız tekrar gündeme gelebilir. Kalbiyle ilgili sağlık sorunu olan Oğlaklarla, hamile olan bayan Oğlakların sağlıklarına ayrıca dikkat etmeleri gerekiyor. Bunların haricinde bir sağlık probleminiz yoksa ufak tefek şeyler dışında sağlığınızın iyi olduğunu söyleyebiliriz.

 

Haziran ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Mayıs ayı diliyorum. Astrolog Medyum Kağan.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir