Sevgili Oğlaklar, Venüs, 22 Mart saat 05:15 ile 15 Nisan saat 10:25 tarihleri arasında Koç burcunda ilerleyecek, bu durumda sizi iş hayatınızda daha çok rekabet etmeniz açısından etkileyecek. Kısacası rakiplerinizle aranızdaki rekabeti kızıştıracak, çünkü Oğlak burcu öncü bir burçtur. Kariyer evinizin yönetici gezegeni olan Venüs çalışma hayatında  daha fazla başarılı olmanız için sizi adeta teşvik edecek. 22 Mart ve sonrası için bu dönemi çok iyi değerlendirerek, rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. 22 Mart ve sonrasında ihale, iş beklentisi, anlaşma, sözleşme v.s gibi konularla ilgili planlarınız var ise bu hedeflerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Venüs’ün 22 Mart’ta başlayan ve 15 Nisan’a kadar devam edecek olan Koç burcundaki ilerlemesi, başarı, para ve bereketi simgelemektedir. Onun içinde size bu tarihler arasında elinize geçecek her iş fırsatını çok iyi değerlendirmenizi tavsiye ederim. Özellikle bu tarih aralığı iş hayatınızla ilgili hedeflerinizi gerçekleştirebilmeniz açısından çok önemli bir dönemeç.

 

Ortağınızdan ayrılıp kendi işinizi kurmak istiyorsanız, yada ortağınızın hisselerini almak istiyorsanız bu tarih aralığını tam doğru bir zaman diyebiliriz. Aynı durum yeni iş yeri açmak isteyenler içinde geçerli. Ayrıca bu zaman aralığı işsiz Oğlaklar içinde yeni iş imkanları anlamına geliyor. Elinizdeki parayı değerlendirerek, yatırım yapmak istiyorsanız bu tarih aralığında yatırım yapmanız doğru bir karar olacaktır.

 

Aşk hayatınızda ufak tefek iniş çıkışlar yaşansa bile bir kaç küçük ayrıntının dışında her şey çok güzel olacak diyebilirim. Keza iç dünyanızda aktif rol oynayacak kendinizi ilişkinize hazırlayacaksınız. İlişkinde ciddi ve önemli adımların atıldığı bir dönem yaşanabilir.  Hatta bazı Oğlaklar sürpriz evlilik teklifleri bile alabilirler. İlişkiniz emin adımlarla ilerlediği için siz gayet rahat olacaksınız. Bekar ve yalnız Oğlaklar, kendilerini ani gelişen ciddi bir ilişkinin içinde bulabilirler. Evli Oğlaklar eşleri tarafından sürpriz jestlerle ödüllendirilebilirler. Bu jestlerden sonra eşinizle aranızdaki aşk, hem duygusal hemde cinsel anlamda doruklara ulaşacak diyebiliriz. Fakat 24 Mart ve sonrasında eşinizin yakınlarıyla ilgili bazı sorunlar canınızı sıkıp, huzurunuzu kaçırabilir. Böyle bir durum karşısında ağzınızın tadı bozulsun istemiyorsanız, eşinize manevi destek olarak onun yanında olduğunuzu kendisine hissettirin. Evli fakat çocuk sahibi olmayan Oğlakların, çocuk sahibi olma isteklerinin çok fazla ön plana çıktığı bir süreçte yaşanabilir. Lâkin bu konuda eşiniz sizinle aynı fikirde olmayabilir, kısacası eşiniz çocuk yapmak için doğru bir zaman olmadığını düşünebilir. Venüs’ün Koç burcunda ilerlemesi,  küs ve ayrı olan bazı Oğlakların barışarak tekrar birleşmelerine de vesile olabilir.

 

Hamile olan Oğlak kadınlarıyla, cilt ve deri hastalığı olan Oğlakların sağlıklarını ihmal etmemeleri ve bir doktora görünmelerinde yarar var. Kilo sorunu olan Oğlaklarla, hamile Oğlak kadınlarının bol bol yürüyüş yapmalarında fayda var. Mide ve solunum yolları problemi yaşayan Oğlakların da sağlıklarına ayrıca dikkat etmelerinde yarar görüyorum. Bunların dışında bir sağlık probleminiz yoksa Mart ayını gayet sağlıklı geçireceksiniz diyebilirim.

 

Nisan ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Mart ayı diliyorum. Astrolog Medyum Kağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir