3 Kasım 2013 Pazar günü Türkiye Saatiyle 15:20’de meydana gelecek halkalı Güneş tutulması Boğa, Aslan, Akrep, Kova burçlarını ve yükselen burcu Boğa, Aslan, Akrep ve Kova olanları etkileyecek. 21 Ekim 2013 Pazartesi günü başlayan Merkür gerilemesi 11 Kasım 2013 Pazartesi gününe kadar devam edecek. Hem 3 Kasım’da meydana gelecek halkalı Güneş tutulmasını, hemde 11 Kasım’a kadar devam edecek olan Merkür gerilemesini göz önünde bulunduracak olursak özellikle iş hayatınızla ilgili atacağınız bütün adımları daha dikkatli atmalısınız.

 

Güneş tutulması Oğlak burcunu nasıl etkileyecek?

Tutulmayla birlikte sosyal çevrenizde, ekip çalışmalarında, grup-dernek faaliyetlerinde yeni görevler üstlenebilirsiniz. İşten kazanımlarınızı artıracak veya gelecek planlarınızı gerçekleştirecek  yeni projeleri devreye sokmak isteyebilirsiniz ancak bu hemen ve zahmetsizce olmayacak. Başarılı olmak için çalışmak ve sabır göstermek gerekiyor. Yurt dışı, eğitim, medya hukuk yayıncılık alanlarında organize olmak, proje üretmek size fayda sağlayacak. Yeni gruplara dahil olmak yeni bir hayat görüşü kazanmanıza, bu alanda eğitim almanıza, seyahatlere çıkmanıza sebebiyet verebilir. Sosyal çevrenizi yenileyebilir, yaşça büyük veya hayat tecrübesi olan birilerinden tavsiyeler alabilirsiniz, dikkate alın. Arkadaşlarınızla ilgili biraz can sıkıcı konular önünüze gelebilir.

 

Oğlak burcu Kasım yorumu

Bu ay Uranüs 3. ve 9. eğitim evlerinizin karşısında olmalarıyla, dünya görüşünüzü yeniden yapılandırma gereği duyabilirsiniz. 9.eviniz olan Yüksek Gerçekler Evinizdeki Satürn inançlarınızı somut olarak kanıtlamanız gerektiğini ortaya koyarken, 3. Yakın Çevre evinizdeki Uranüs entelektüel kurallarınıza uymayan fikirlere karşı aklınızı netleştirecektir.

 

Otoriteyi sorgulamanız mümkün, ama bu aşamada bu sorunları çözmenize gerek yok. Bu uzun dönemli konu birçok zıtlıkları düşünmek için size bolca zaman veriyor. Bu ay Jüpiter, Uranüs ve Satürn’le uyumlu açılar yaparak, size hem gerçeğin bilinen dünyasında hem de bilinmeyenlerin yeni ve heyecanlı dünyasında yaşamanız için yardım ediyor. Jüpiter, İyimserlik ve pratiklik dengesi kuruyor ve hem profesyonel, hem de ruhsal anlamda sağlam temeller atılmasına yardım ediyor.

 

Hayatınızda artık ihtiyacınız olmayanları atmak ve daha anlamlı bir yol izlemek için güç veriyor. Zaten büyük değişimler yaptınız ama bu hazırlıklar daha da büyükleri için olacak. Kasım’da Venüs, Satürn’le karşı karşıya gelmeden önce, bir dik açı yaparak, ilişkilerde ve kişisel değerlerde karışıklıklara neden oluyor. Duygularınız heyecandan korkuya gidip gelebilir ve bu durum da sizin bağlantılarınızı ve netlikleri zorlaştırabilir. Kasım’daki Mars ve Neptün arasındaki dik açıdan dolayı enerjinizi yanlış alanlarda harcamanız olası görünüyor. Bu yüzden fazla konuya yönelmeden, daha azını yapmaya çalışın. Yakın zamanda birkaç sırrın yüzeye çıkması nedeniyle bir konuda karar vermeniz için gerekli bilgiye ulaşacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir