Sevgili Oğlaklar, geride bıraktığımız son 2 ayda, 2 Ay birde Güneş tutulması meydana geldi. Söz konusu bu 3 tutulma özellikle iş hayatınızı fazlasıyla etkiledi. 25 Nisan’da Akrep burcunda meydana gelen Ay tutulması, hemen ardından 10 Mayıs’da Boğa burcunda meydana gelen Güneş tutulması ve son olarak 25 Mayıs’da Yay burcunda meydana gelen Ay tutulması iş hayatınızda durağan bir dönem yaşanmasına neden oldu. Söz konusu bu 3 tutulmanın etkileri halen devam etse bile yavaş yavaş tesirini yitirecek. Haziran’da Yeni Ay ve Dolunay doğum haritanızı aydınlatacak. Haziran’da 2 gezegen 7. ortaklık evinize girecek. Bu nedenle sürpriz paralar gelebilir.

 

3 haziran’da ki İkizler Yeni Ay’ı Venüs ve Merkür’le birleşirken, Mars’tan da destekleyici bir açı alarak 6. iş ve hobiler evinize ışık saçan yeni fikirler getirecek. Bu durumdan dolayıda 3 Haziran’dan itibaren iş hayatınız hareketlenecek ve yaratıcı yönünüz daha fazla ön plana çıkacak. Bu dönemde yeni projeler geliştirebilir başarılı işlere imza atabilirsiniz. Ayrıca bu süreçte iş sözleşmeleri, yeni anlaşmalar, ortaklıklar, ihaleler gündeme gelecek. Bu dönemi çok iyi değerlendirerek çıtanızı yükseltebilirsiniz. Yeni bir işe atılmak, iş kurmak veya işlerinizi büyütmek istiyorsanız bu dönem sizin için bulunmaz bir fırsat olabilir. Bu dönemde işlerinizle ilgili çok fazla seyahat edebilirsiniz. Ayrıca bu süreç öğrenci Oğlaklar içinde başarıyı temsil ediyor. İşsiz Oğlaklar, bu şanslı dönemde yeni bir iş sahibi olabilirler. 3, 5, 7, 12, 19, 23 ve 27 Haziran şanslı, 14, 17, 21 ve 30 Haziran’da şansız günleriniz.

 

Ödemelerinizde zorlanmayacağınız, iş hayatınızın hareketli olacağı güzel bir Haziran sizleri bekliyor. Venüs’ün burcunuzun 7. evine girmesiyle, hem iş hemde aşk hayatınızla alakalı sorunlar çözüme kavuşacak. Özellikle iş hayatınızla ilgili olumlu ve güzel gelişmeler söz konusu, buna paralel olarak yeni atılımlar birbiri ardına gelebilir. Mülk almayı düşünüyorsanız veya tapu ile ilgili bir sorunuzun var ise Haziran’da bu sorunu çözebilir veya mülk alabilirsiniz. Ayrıca satılığa çıkardığınız ve uzun süredir satamadığınız bir mülkünüz varsa alıcı müşteriler kapınızı çalabilir. Atanma bekleyen Oğlakların bu hayalleri gerçekleşebilir. İşinize ortak almak, iş kurmak yada başka bir işe atılmak istiyorsanız bu idealinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi, vergi yada sigorta borcunuz var ise biran önce ödemeye çalışan aksi halde canınızı sıkacak sorunlar yaşanabilir.

 

6 Haziran’da Mars ve Plüton 135 derecelik bir açı oluşturuyor bu nedenle aşk hayatınızla ilgili sorunlar yaşayabilir ve sinirleriniz bozulabilir. Söz konusu tarihte partnerinizle yaşanması muhtemel sorunlar karşısında sağduyulu olmalısınız. Aksi halde sergileyeceğiniz tutum, partnerinizin kırılmasına neden olabilir. Aynı tarihlerde Venüs, Mars’la 60 derecelik bir açı yapacak bu durumda yaşanması muhtemel tartışmaların tatlıya bağlanmasını sağlayacak. Söz konusu bu tarih dışında kalan diğer günlerde aşk hayatınız fazlasıyla renkli olacak. Geçtiğimiz aylarda ilişkisi biten Oğlaklar Haziran ayında yeni, hızlı gelişen ve ciddi bir aşka yelken açabilirler. Evli oğlakların sorumluluk bilinçleri daha da artacak. Bu nedenle çocuk sahibi olma düşünceniz çok fazla ön plana çıkacak.

 

Bazı Oğlakların ilişkileri resmiyet kazanacak ailelerin tanışması, buna paralel olarak nişan ve düğün tarihinin belirlenmesi gibi bir süreç söz konusu olabilir. İşte tam bu dönemde kendinizi çok fazla sorgulayabilir bu nedenle kendi içinizde çelişkiler yaşayabilirsiniz. Şayet bu süreçte olayları akışına bırakırsanız her şey sizin lehinize olabilir. 7 ile 9 Haziran tarihlerinde Merkür, Güneş ve Venüs bir araya gelecek. Bu tarihten sonra oldukça neşeli olacaksınız, çevrenizdekilerle keyifli ve güzel günler geçireceksiniz. Ayrıca bu ay uzaktaki yakınlarınızın sizi ziyarete geldiği, onlarla birlikte akrabalarınızı ziyaret ettiğiniz sosyal açıdan hareketli bir ay olacak.

 

Temmuz ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Haziran ayı diliyorum. Astrolog Medyum Kağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir