Geride bıraktığımız Ağustos beklentilerinizi karşılamadı. İş hayatınıza durağan bir dönem hakimdi ve yaşanan bu kısır döngü sizi fazlasıyla yordu. Aşk hayatınızla ilgili yaşanan belirsizlikler daha da içinden çıkılmaz bir hal aldı. Fakat üzülmeyin, 3 Eylül’de Güneş, yönetici gezegeniniz Satürn’le birleşiyor, böylece hayatınıza istikrar gelecek, aşk ve iş hayatınızla ilgili yaşanan sorunlar yerini çözüme bırakacak. 3 Eylül’de Güneş’in yönetici gezegeniniz Satürn’le birleşmesiyle iş hayatınız yavaş yavaş hareketlenecek. 13 Eylül’de Ay’ın burcunuza girmesiyle işleriniz tamamen açılacak ve para akışı hızlanacak. İş hayatınızdaki bu hareketlilik 22 Eylül’de Güneş’in 10. Kariyer evinize girmesiyle dahada artacak. Söz konusu bu Astrolojik döngü size kariyer yolunu açacak. Onun içinse 13 ile 22 Eylül arasındaki bu şanslı günleri çok iyi değerlendirmelisiniz.

 

3 Eylül’de Güneş’in yönetici gezegeniniz Satürn’le birleşmesi ve bir gün sonra 4 Eylül’de Jüpiter’le Güneş arasında oluşacak 120 derecelik açı size yeni iş imkanları sunacak. Bu tarihler farklı projelerin hayata geçmesini, sürpriz iş sözleşmelerini ve yeni ortaklıkları gündeme getirecek. Ayrıca bu süreç işsiz Oğlakların yeni bir iş sahibi olabilmelerine olanak tanıyor. 22 Eylül’de Güneş’in 10. Kariyer evinize girmesiyle şansınız kat kat atacak. Almak yada satmak istediğiniz bir mülk var ise, bu düşüncenizi, 22 Eylül ve sonrasındaki günlerde gerçekleştirebilirsiniz. Öğrenci Oğlakların başarısı içinde bu şanslı günler bulunmaz bir fırsat.

 

3 Eylül’de Güneş’in yönetici gezegeniniz Satürn’le birleşmesi ve bir gün sonra 4 Eylül’de Jüpiter’le Güneş arasında oluşacak 120 derecelik açı aşk hayatınızı olumsuz yönde etkileyecek. Bu durumdan özellikle de sorunlu ilişkiler ve  problemli evlilikler etkilenecek. Söz konusu bu Astrolojik döngünün burcunuz üstündeki olumsuz etkileri nedeniyle ipler kopma noktasına gelebilir. Fakat endişelenmenize gerek yok, çünkü bu durum geçici ve belkide yaşanması gereken bir süreç. 13 Eylül’de Ay, Oğlak burcuna girecek ve 15 Eylül’de Dolunay’ın burcunuz üstündeki etkileri başlıyor. Bu 2 faktör aşk hayatınıza denge getirecek. Böylece sorunları geride bırakacak ve huzurlu bir döneme merhaba diyeceksiniz.

 

22 Eylül’de Güneş’in 10. Kariyer evinize girmesiyle ilişkiniz adına bazı somut adımlar atabilir ve ilişkinize resmiyet kazandırabilirsiniz. Keza bu tarihten itibaren bazı Oğlakların ilişkileri resmiyet kazanacak ve her şeyin adı konulacak. Bu dönemde ailelerinizin tanışması, söz veya nişan tarihinin belirlenmesi gibi durumlar gündeme gelebilir. Ayrıca bekar ve yalnız Oğlakları bu dönemde, macera dolu, hızlı gelişen ciddi bir aşk bekliyor. Yine bu dönem, evli Oğlakların evlilikleriyle ilgili sorunları çözmek adına birlikte hareket ettikleri bir süreç olacak. Eşinizle ilişkinizi masaya yatırıp, sorunlarınızı konuşarak çözüm arayışına girebilirsiniz. Böylece evliliğinizi kurtarabilir ve sorunlarınızı çözebilirsiniz. Keza 22 Eylül itibariyle eşinizle aranızdaki bağ hiç olmadığı kadar güçlenecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir