Medyum Kağan
Medyum Kağan
Oğlak burcu 2013 Eğitim
Oğlak burcu 2013 Eğitim
Oğlak burcu 2013 Eğitim. 2-18 Mart arasında Merkür size yeni olanaklar getirmekte. Eğitim hayatınızda daha rasyonel ve akılcı olmanız söz...
1 Ocak 2013 12:02
Font1 Font2 Font3 Font4
Medyum Kağan

2-18 Mart arasında Merkür size yeni olanaklar getirmekte. Eğitim hayatınızda daha rasyonel ve akılcı olmanız söz konusu. 7-8 Mart’taki Merkür, Jüpiter etkisi, sizi eğitsel ve zihinsel alanda aktif kılacaktır. Olumlu düşünceler geliştirebilir ve kendinizi öne çıkarabilirsiniz. 14 Mart’taki Güneş/Merkür ise, size sınavlar ve eğitsel konularda hızlı ilerleme şansı getirecektir.

 

15-16 Mart’taki Merkür, Uranüs işbirliği ile dikkat çekici girişimler yapabilirsiniz. 28 Temmuz-1 Ekim arasında ise yurt dışı eğitim çalışmalarınız öne çıkıyor. Hayata daha geniş ve pratik bir açıdan bakabileceğiniz olanaklar var. Başkaları ile fikir alışverişleri size çok şey katacak. Yılın ilk yarısında Jüpiter’in Balık burcunda olması eğitsel alanda yeni fırsatlara ve yükselen bir ilgiye işaret etmekte. Düşüncelerinizi geliştirebileceğiniz, eğitimden keyif alabileceğiniz, çok şey öğreneceğiniz bir yıldasınız.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa