Aşk hayatınızda olumlu dönemler yaşayabileceğiniz ilk dönem 1-18 Ocak görünmekte. Bu tarihlerde Venüs sizin burcunuzda yer alıyor. Çekiciliğinizi ortaya koyabilir ve başkalarını etkileyebilirsiniz. Ayrıca sevgi ve ilgi görmek, aşkın güzel yanlarını size hatırlatacaktır. Bu günlerde daha yakın ve sıcak ilişkiler kurmayı başarabilirsiniz. Uyumlu yanlarınızla hem hayattan hem de ilişkilerden keyif alacaksınız.

 

Var olan ilişkinizde olgun ve mantıklı yaklaşarak, bazı sorunları aşmayı başarabilirsiniz. 25-28 Ocak’ta Venüs/Mars karşıtlığı bazı sorunlar çıkarabilir. Aşırı gerginliklerden kaçınmalı ve sakin olmalısınız. Aksi halde ilişkileriniz zarar görebilir. Bu dönemde daha sabırlı ve ölçülü olmanızda yarar var. 1-26 Nisan arasında Venüs, beşinci evinizde Boğa’da olacak. Artık bütün gerginlikleri ve heyecanları arkada bırakacaksınız. Aşk hayatınızda huzur ve güven hakim olacak. Kendinizi çekici ve etkileyici hissettiğiniz günler söz konusu. Aşk ve sevgi ilişkilerinde aradığınız her şeyi bu günlerde yaşayabileceksiniz.

 

Aynı zamanda duygularınızı rahat ve açık ifade etmeniz sizi, ilişkiniz adına uzun soluklu düşüncelere itebilir. 16-18 Nisan arası, Venüs/Jüpiter etkisi ile aşk ve sevgide iyimserlik hakim olmaya başlıyor. Son derece coşkulu ve verici olmanız size hoş zamanlar yaşatacak. 22-24 Nisan’da Venüs/Uranüs etkisinde hareketli ve güzel günler söz konusu. Aşkta kendinizi çok farklı ifade ederken, aşkın heyecanını çok değişik boyutlarda hissedeceksiniz. Belki bu günlerde değişik kişilere ilgi duyabilir ve karşılık bulabilirsiniz. Daha farklı ve enteresan kişilerin sizin dikkatinizi çekmesi çok olası görünmekte.

 

Bu arada 20 Mayıs-14 Haziran tarihlerinde Venüs, yedinci evinizde ve Yengeç’te ilerliyor olacak. Artık ilişkileriniz ve evlilik hayatınız sizi daha yakından ilgilendiriyor. İlişkileriniz ve evlilikle ilgili gelişmeler ön planda olurken, tek başına değilsiniz. Sevdiğinize karşı fedakar ve verici davranmanız süregelen sorunları hafifletecektir. Ancak 22-23 Mayıs’ta Venüs/Plüton karşıt açısı, sizi daha farklı hissetmeye yöneltmekte. Üzerinizde değişim yönünde daha fazla baskı hissedebilirsiniz.

 

Belki eşinizin taleplerine karşı katı bir yaklaşım sergilemeniz söz konusu olabilir. Plüton’un kişiliğiniz üzerindeki etkisi ile ilişkilerde ve evlilik konusunda zorlayıcı yanlarınızı kontrol etmeniz gerekmekte. 14-16 Haziran’daki Venüs-Uranüs, Venüs-Jüpiter etkileri size heyecanı ve iyimserliği bir arada yaşatacak. Duygusal ilişkilerinizde son derece verici ve paylaşımcı olacaksınız. Eşle olan özel paylaşımlarınız öne çıkacak. Birbirinizi her anlamda mutlu edebilir ve birbirinize açık olabilirsiniz. Evlilik hayatınızda akıcı ve keyif getiren gelişmeler bu dönemde daha sık yaşanabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir