Medyum Kağan
Medyum Kağan
Oğlak burcu 18 Temmuz 2013
Oğlak burcu 18 Temmuz 2013
Oğlak burcu 18 Temmuz 2013 yorumu. Çevrenizdeki herkesi düşünmekten kendinizi düşünemez oldunuz. Oysa sizin için önemli sayılabilecek yeni...
18 Temmuz 2013 01:22
Font1 Font2 Font3 Font4
Medyum Kağan

Çevrenizdeki herkesi düşünmekten kendinizi düşünemez oldunuz. Oysa sizin için önemli sayılabilecek yeni gelişmeler olabilir. Eskiden beri tanıdığınız ama yeni samimi olduğunuz bir grup arkadaşınız sizi de dahil etmek istedikleri projeler geliştiriyorlar. Bugünlerde bu düşüncelerini sizinle paylaşabilirler. Yeni fikirlere açık olmanız size yarar sağlayabilir. Her konuda verici olmayı seviyorsunuz. Bugünlerde biraz bencil olmanızda yarar var.

 

Aşk Aşk yaşamınızdaki monotonluk zaman zaman sizi düşündürüyor. Geçmişte yaşadığınız fırtınalı ilişkilerden sonra huzurlu bir ilişki size iyi geliyor. Ama zaman zaman heyecanı özlediğinizi fark ediyorsunuz.

 

İş Hayatı İnisiyatifli ve seri oluşunuz üzerinize vazife olmayan işlerin üzerinize yıkılmasına neden oluyor. Bugün kendinizi yapmanız gerekmeyen pek çok işi yaparken bulabilirsiniz. Sağladığınız ayrıcalıklar sayesinde iş hayatınızda kademe kademe ilerliyorsunuz. Etrafta hayranlık uyandıran birisiniz ve hiç tanımadığınız kişiler size yakınlaşmak istiyor.

 

Ekonomi Sizin hakkınız olan bir para ya da mülkten vazgeçmeyi düşünüyorsunuz. Sizin böyle davranmayı düşündüğünüzü biliyorlar ve onların da işine geliyor. Bu kararınızı bir kez daha düşünmenizde yarar var. Gereksiz harcamalara dikkat…


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa