Astrolog Medyum Kağan 16 Şubat 2012’de Haberin Gündemi.com haber sitesine yaptığı açıklamada ”Acun Ilıcalı 3 yıl sonra yapılacak genel seçimlerde Ak Parti’den milletvekili seçilecek. Acun Ilıcalı milletvekili olmadan önce televizyon kanalı açacak ve medya patronu olacak.” demişti. Medyum Kağan aynı iddiasını 20 Mart 2012’de Seri Haber.biz haber sitesinde de dile getirmişti. İşte Medyum Kağan’ın Acun Ilıcalı ile ilgili o kehanetleri ve sonrasında yaşananlar. Aşağıdaki linklere tıklayıp Medyum Kağan’ın 20 ay önce dile getirdiği Acun’la ilgili kehanetleri görebilirsiniz.

 

Haberin Gündemi.com ”Acun Ilıcalı siyasete mi atılacak?” 16.02.2012

Seri Haber.biz ”Acun siyasete mi atılacak? 20.03.2012 

 

20 Ay sonra Acun Tv 8’i satın aldı

Medyum Kağan’ın ünlü yapımcı Acun Ilıcalı ile ilgili kehanetlerinden biri 20 ay sonra dün gerçekleşti ve Acun Ilıcalı MNG gruba ait Tv 8’i satın aldı. İşte Acun Ilıcalı’nın Tv 8’i satın aldığına ilişkin haberin detayları. Aşağıdaki linke tıklayıp haberin detaylarını görebilirsiniz.

Enson Haber.com ”Acun medya patronu oldu” 7.11.2013 

 

Acun Milletvekili Olacak

Medyum Kağan ”Acun Ilıcalı bundan sonra milletvekili olacak. Acun, önümüzdeki genel seçimlerde Ak Parti’den milletvekili adayı olacak ve seçimleri kazanarak meclise girecek.” dedi. Medyum Kağan daha öncede Hakan Şükür ve Menderes Türel’in milletvekili olacağını aylar önceden bilmişti. Daha çok büyük depremleri önceden bilmesiyle tanınan Medyum Kağan Chavez’in öleceğini, Kaddafi ve 2 oğlunun öldürüleceğini de aylar önceden bilmişti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir