Astrolog Medyum Kağan 24 Aralık 2010’da Antalya’daki ofisinde basın toplantısı düzenledi. Medyumların yaşadığı sıkıntılara değinen Astrolog Medyum Kağan, 2011 yılına dair kehanetlerini kamuoyu ile paylaştı. Astrolog Medyum Kağan’a göre 2011 yılı zor geçen, kötü bir yıl olacak. İşte Astrolog Medyum Kağan’ın Doğan Haber Ajansı başta olmak üzere onlarca ajans, gazete ve televizyonlarda yayınlanan 2011 kehanetleri.

Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayın

Haberin Foto Galerisi İçin Tıklayın

Haberin Gazete Manşetleri İçin Tıklayın

 

2011 Depremler Yılı Olacak

2011 Yılının depremler yılı olacağını iddia eden Astrolog Medyum Kağan, ”Bu depremler 6 ile 9 şiddeti arasında olacak. Depremden sonra çok büyük bir Tsunami felaketi yaşanacak ve Dünya’nın dengesi bozulacak. Bu depremler Peru, Güney Pasifik gibi bölgelerde olacak.” Dedi.

 

Çok Büyük Ekonomik Kriz Yaşanacak

Astrolog Medyum Kağan 2011 yılında çok büyük ekonomik kriz yaşanacağını ifade ederken şöyle konuştu. ”2011 yılında büyük bir ekonomik kriz yaşanacak, İtalya batacak.” dedi.

 

Tokyo Borsası Alt Üst Olacak

Astrolog Medyum Kağan; ”2011 yılında Tokyo Borsası alt üst olacak, adeta çökecek.” dedi.

 

Tatlıses ve Hakan Şükür Milletvekili Adayı Olacak

Astrolog Medyum Kağan 2011 öngörülerine ilişkin olarak, Haziran’da yapılması planlanan genel seçimlerde Türkücü İbrahim Tatlıses ve eski milli futbolcu Hakan Şükür’ün milletvekili adayı olacağını açıkladı.

 

Seçimleri Ak Parti Kazanacak

Astrolog Medyum Kağan 2011 Haziran’da yapılması planlanan genel seçimleri 3-5 puan farkla Ak Parti’nin kazanacağını sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir