Sevgili Kovalar 19 Ocak (saat 23:52) ile 18 Şubat (saat 14:01) tarihleri arasında burcunuzda  ilerleyecek Güneş süresince değişimlere açık olacaksınız. Bu süreç içinde genel olarak bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Bunlara örnek vermek gerekirse işinizi değiştirmek istemeniz yada aşk hayatınızda başka bir arayışa girmeniz şeklinde iki basit örnek verebilirim. Keza bu dönem içinde fazlasıyla değişikliklere açık olacaksınız. Kendi kendinizi sorguladığınız ve içinde bulunduğunuz belirsizliğin nedenlerini çözmeye çalıştığınız bir süreci yaşıyorsunuz. 18 Şubat’a kadar devam edecek bu belirsizlikler 19 Şubat itibariyle yerini daha net ve anlaşılır bir döneme bırakabilir. Evli Kovaların evliliklerinin heyecanını yitirmesiyle ilgili düşüncelere kapıldığı, ilişki yaşayan Kovaların ise partnerleriyle ciddi sorunlar yaşadıkları bir süreç olabilir. Fakat 19 Şubat’tan sonra daha duygusal olduğunuz, eşiniz veya partnerinizle sorunlarınızı çözdüğünüz bir döneme gireceksiniz. Yalnız Kovalar Şubat ayının son günleri sürpriz arkadaşlık teklifleri alabilirler. Evli ve çocuk sahibi olmak isteyen Kovalar için Şubat ayının son günleri oldukça doğru bir zaman. Yine bu zaman dilimi, hamile Kova kadınlarının hamilelikleri ile ilgili güzel haberler alacakları bir dönem olabilir.

 

Sevgili Kovalar özellikle 19 ile 24 Şubat tarihleri arasında iş ve parasal konularda size gelebilecek teklifleri iyi değerlendirmenizi kesinlikle tavsiye ederim. Bu şanslı günlerinizi kendi lehinize çevirerek, parasal sorunlarınızdan kurtulabilir veya borç yükünüzü hafifletebilirsiniz. Şubat ayı içinde değişikliklere çok fazla açık olacağınız için hayati konularda ani kararlardan kaçınmalısınız. Keza bu dönem içinde sonrasında pişman olacağınız hatalar yapma olasılığınız çok yüksek. Özellikle de ortak iş yapan Kovaların ortaklarıyla ilgili can sıkıcı sorunlar yaşaması muhtemel. Kirada mülkü olan Kovalar içinde aynı şeyi söylemek mümkün. 19 ile 24 Şubat tarihleri arası işle ilgili seyahatlerin daha fazla gündeme geldiği bir dönem olacak.

 

Özellikle bu tarihler arasında yapacağınız iş seyahatlerini çok iyi değerlendirerek eşi bulunmaz bir fırsata çevirebilirsiniz. Keza bu tarihler arasında yapacağınız iş görüşmeleri yada iş seyahatleri sizin için ileriye yönelik çok iyi bir yatırım olabilir. Evini yada aracını satışa çıkarmış ve uzun süreden beri satamayan Kovalara 19 ile 24 Şubat tarihleri arasında alıcı ve çok iyi teklifler sunan müşteriler çıkabilir.

 

İş hayatınız açısından 1 ile 18 Şubat tarihleri arası şanssız, 19 ile 24 Şubat tarihleri arası da şanlı olduğunuz bir dönemi kapsıyor. Konuyu aşk hayatınız açısından ele alacak olursak 4, 11, 14 ve 20 Şubat şanslı, 6, 8, 17 ve 26 Şubat şanssız günleriniz olabilir.

 

Bel, böbrek ve kas ağrıları ile mide, bağırsak ve idrar yollarıyla alakalı sağlık sorunu olan Kovaların sağlıklarına daha fazla dikkat etmeleri gereken bir süreç. Psikolojik sorunları olan Kovalarında asla tedavilerini aksatmaması gereken bir dönem. Hamile olan Kova kadınlarının da doktor kontrollerini ihmal etmemesinde yarar var.

 

Mart ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı bir Şubat diliyor, şimdiden 14 Şubat sevgililer gününüzü kutluyorum. Astrolog Medyum Kağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir