Sevgili Kovalar, 23 Şubat’ta başlayan ve 17 Mart’a kadar devam edecek olan Merkür gerilemesi aşırı derecede dikkatsiz davranmanıza sebep olabilir. Bu dikkatsizliğiniz nedeniyle de iş hayatınızla ilgili bazı sorunlar yaşamanız söz konusu olabilir. 17 Mart’a kadar kira, kredi v.s gibi önemli ödemelerinizi aksatmamalısınız. Aksi halde canınızı sıkacak sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu süre içinde cüzdanınıza, kredi kartlarınıza, hesaplarınıza özen gösteriniz. Ticari yöndeki işlerinizi çok dikkatle yapınız. Kimseye güvenmeyiniz. İş yapıyorsanız mutlaka peşin çalışın. Veresiye iş yapmayın. Araştırmadan soruşturmadan paranızı bir yere yatırmayın. Piyasanın durumuna iyi bakın. Gereksiz harcamalarda bulunmayın. 12 Mart saat 08:26’ya kadar Balık burcunda ilerleyecek Mars, kariyer hayatınız, çevrenizle olan bağlantılarınız hem de finansal konularda dayanma gücümüzü azalttığı gibi, savaşmak ve mücadele etmek yönünde sizi güçsüz bırakabilir.

 

İş, girişim ve finansal konularda önümüzü tam net görmeden, hayali umutlar içine girmeyin. Harcamalarınıza dikkat edin. 12 Mart ve sonrasında enerjiniz yükselecek. Bir hayli aktif hale geleceksiniz ve işleriniz açılacak. Mart sonuna doğru iş hayatınızla ilgili önemli adımlar atabilirsiniz. Mart’ın son günleri iş ve para beklentileriniz gerçekleşebilir. Size tavsiyem Mart’ın başında kimseye kolay kolay güvenipte para vermeyin veresiye iş yapmayın, Mart’ın sonlarında da elinize geçen her iş fırsatını çok iyi değerlendirin. İşsiz Kovalar Mart’ın sonunda kendilerine sunulacak iş imkanlarını değerlendirebilirlerse, iş sahibi olabilirler. Ayrıca Mart’ın son 10 günü borçlarınızı ödemeniz açısından da oldukça şanslı bir döneminiz diyebilirim.

 

Sevgili Kovalar, Mars, 12 Mart saat 08:26 ile 20 Nisan saat 14:48 tarihleri arasında Koç burcunda ilerleyecek, bu durumda size aşk hayatınızla ilgili atamadığınız adımları atmanız açısından cesaret verecek. Partnerinizi istemiyor ve ayrılmaya karar verdiyseniz bunu da ona bir türlü söyleyemiyorsanız, Mars’ın Koç burcundaki bu ilerlemesi size cesaret verip, sizi güçlü kılacak ve böylelikle de vicdan muhasebesi yapmaktan kurtularak yıpranmış ilişkinizi bitirmeniz mümkün olacak. Yada durumu tam tersi düşünebiliriz, diyelim ki birinden hoşlanıyorsunuz ve ona, kendisinden hoşlandığınızı söyleyemiyorsunuz, işte tam bu noktada Mars’ın Koç burcunda ilerlemesi size cesaret verecek ve ona kendisinden hoşlandığınızı söyleyebileceksiniz. Yalnız Kovalar için sürpriz aşklar kapıda.

 

Evli Kovalar, eşinizden çekindiğiniz ve ona söyleyemediğiniz şeyler var ise Mars size de aynı cesareti verecek ve eşinize uzun zamandır söyleyemediğiniz şeyleri rahatlıkla söyleyebileceksiniz. 17 ve 24 Mart tarihleri arasında gerek duygularınız gerekse cinsel istekleriniz doruk noktasına ulaşacağı için, bu tarihler arasında eşinizle olan bağınızı güçlendireceksiniz. Evli ve çocuk sahibi olmak isteyen Kovalar içinde çok doğru bir zaman diyebilirim.

 

Kadınsal sağlık sorunları yaşayan bayan Kovaların, bel, böbrek ve karaciğer yağlanması gibi sağlık problemleri olan Kovaların doktora görünmesinde fayda var. Kilo sorunu olan ve kalbiyle ilgili sağlık sorunları yaşayan Kovalarında ayrıca sağlıklarına dikkat etmelerinde yarar var. Bunların haricinde bir sağlık probleminiz yoksa korkmayın Mart ayı sizin için sağlıklı bir ay olacak diyebilirim.

 

Nisan ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Mart ayı diliyorum. Astrolog Medyum Kağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir