3 Kasım 2013 Pazar günü Türkiye Saatiyle 15:20’de meydana gelecek halkalı Güneş tutulması Boğa, Aslan, Akrep, Kova burçlarını ve yükselen burcu Boğa, Aslan, Akrep ve Kova olanları etkileyecek. 21 Ekim 2013 Pazartesi günü başlayan Merkür gerilemesi 11 Kasım 2013 Pazartesi gününe kadar devam edecek. Hem 3 Kasım’da meydana gelecek halkalı Güneş tutulmasını, hemde 11 Kasım’a kadar devam edecek olan Merkür gerilemesini göz önünde bulunduracak olursak, bu tarihlerde yani 11 Kasım’a kadar önemli kararlar almamanızı siz sevgili Kovalara tavsiye ederim.

 

Güneş tutulması Kova burcunu nasıl etkileyecek?

Tutulmayla birlikte iş ve kariyer yaşamına yönelik önemli görev ve sorumluluklar üstlenebilirsiniz. Liderlik, organizasyon ve planlama becerilerinizi doğru şekilde gösterebilirseniz kalıcı başarılar elde edebilirsiniz. Üstlerinizle ilişkilerde, kariyerinizde krizler sorunlar yaşanabilir, detaycı planlı fakat takıntılı olmamak, sorunları aşmak için çabalamak önem taşıyacak. Oldukça kadersel etkiler içeren bir tutulma, geleceğe dair planlarınızı gerçekleştirmek, yaşamınıza yeni bir yön vermek, iş değiştirmek, yenilenmek için mücadele etmekten korkmayın. İşe yönelik yasal hukuki konular bu dönem öne çıkabilir.

 

Kova burcu Kasım yorumu

Çatallaşan bir yolda duruyorsunuz.  Yıldızlar bu aya bir belirsizlik durumu getirecek. Daha sonra bu durum başka olaylarla dengeye gelecek. Siz sorumlu olmak isterken Uranüs’ün varlığı, planlarınızın özgürlüğünüzü kısıtlayarak ulaşmak istediğiniz hedeflerden uzaklaştıracağı konusunda sizi endişelendirecek. İkinci yol ise, 12 Kasım’da fırsatçı Jüpiter’le şaşırtıcı Uranüs’ün destekleyici bir 60 derece çizmesi. Bu denge önünüzdeki hafta ve aylarda azalacak olsa da, şu an için size verilen bu fazladan güç, durumunuzu kuvvetlendirmek ve başarıya ulaşmak için çok gerekli.

 

Bu ay özellikle dolunay hali, sağduyuya bir çağrı niteliğinde olacak. Birçokyöne itilip çekildiğiniz için, yapmanız gereken şey, hayatınızı sadeleştirmek için elinizden gelenin en iyisini – yapmak. Bu dolunay şu anın büyük potansiyelini yansıtsa da, belirsiz Neptün’le yapacağı 90 derecelik açı, f sizi bir sürü duyguya kaptırarak kafanızın karışmasına sebep olabilir.

 

Yükseltici Yay’ın 27 Kasım’daki yeni ay hali tansiyonu düşürüp, geçmişe takılmadan geleceğe umutla bakmanıza yardımcı olabilir.Güneş, 10-11 Kasım’da Jüpiter, Uranüs ve Satürn’le uyumlu açılar oluşturarak kendini sınırlamanın hala makul bir davranış olduğunu gösterecek. Aceleyle verilen kararların sizi mutluluğa götürmediği çok açık. Kolayca değiştiremeyeceğiniz şeyleri geçici olarak kabullenmek yenilmek anlamına gelmez – bu size zaman kazandırır. Bununla birlikte, Venüs’ün 12 Kasım’daki havai Plüton’la olan kavuşumu bastırılmış duyguları su yüzüne çıkaracak. Duygusal bir tartışma gerginleşebilir, özellikle de bir ilişkiyi canlı tutmaya ya da hakkınızda söylenenleri savunmaya çalışıyorsanız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir