Sevgili Kovalar, 25 Nisan’da  Ay tutulması, 10 Mayıs’da Güneş tutulması ve 25 Mayıs’da da tekrar bir Ay tutulması meydana geldi. Bu 3 tutulma sizleri olumlu ve olumsuz yönde etkiledi ve bu tutulmaların burcunuz üzerindeki etkileri halen devam ediyor. 25 Nisan’da yaşanan Ay tutulması, 25 Ocak doğumlu Kovaları, hemen ardından 10 Mayıs’da meydana gelen Güneş tutulması da 8 Şubat doğumlu Kovaları daha çok etkiledi. Söz konusu bu 3 tutulmanın etkileri yavaş yavaş tesirini yitirmeye başladı. Fakat azda olsa bu etkiler önümüzdeki 3-4 ay devam edecek. 4 Ay sonra 19 Ekim’de Ay tutulması ve hemen ardından da 3 Kasım’da Güneş tutulması meydana gelecek. Geride bıraktığımız 3 tutulmanın etkileri 4 ay sonra meydana gelecek Ay ve Güneş tutulmasına kadar devam edeceğe benziyor.

 

Haziran’da burcunuzun 5. evi oldukça hareketli olacak. Bu hareketlilik 18 Haziran’da Venüs’ün Yengeç burcuna hareket etmesiyle son bulacak. Onun içinse 18 Haziran’a kadar bu hareketli dönemi iyi değerlendirmelisiniz. Özellikle 18 Haziran’da önemli bir karar almamalı veya daha önceden aldığınız kararları bu tarihte uygulamamalısınız. Aksi halde sonuç aleyhinize olabilir. Burcunuzun 5. evindeki bu hareketlilik nedeniyle yaratıcı yönünüz daha çok ön planda olacak. İş hayatınızla ilgili parlak fikirler edinebilir, yaratıcı projeler geliştirebilirsiniz. Uzun zamandır satamadığınız bir mülkünüz var ise Haziran’da alıcı müşteriler kapınızı çalabilir. Haziran’da ihalesi, sınavı veya mülakatı olan Kovaların fazlasıyla şanslı olduklarını söyleyebilirim. Tayin olmak isteyen yada atanmayı bekleyen memur ve amir Kovaların, Haziran’da bu hayalleri gerçekleşebilir.

 

Yukarıda da bahsettiğim gibi 18 Haziran sizler için kritik bir dönem, İllaki ben bu tarihte şu işimi yapacağım yada aldığım bu kararı uygulayacağım derseniz, geri giden Merkür’ün 19 Haziran’da dönene size zarar vermesine razı olmalısınız. 18 Haziran’da Venüs, Plüton’la karşı karşıya gelecek ve bu tarihte Venüs Yengeç burcuna hareket edecek. Onun içinse 18 ve 19 Haziran Kovalar için kritik bir dönem. Bu kritik süreçten 3 gün sonra, 21 Haziran’da Mars’ın Neptün’le karşılaşması sizi hedeflerinizden saptırabilir. Bu astrolojik döngülerden etkilenmemeniz için, söz konusu bu tarihlerde önemli kararlar almamalı veya daha önceden aldığınız kararları bu süreçte uygulamaya koymamalısınız. 1 ile 17 Haziran tarihleri arası şanslı, 18 ile 23 Haziran tarihleri arası da şanssız olduğunuz günler diyebilirim. Bu şanslı günleri iyi değerlendiren işsiz Kovalar yeni bir iş sahibi olabilirler.

 

Güneş ve Venüs’ün 9 ile 14 Haziran arasında Jüpiter’i, Neptün’ü ve Uranüs’ü aydınlatması hayatınızı biraz karıştırabilir. Eğer sorunlu bir ilişkiniz yada problemli bir evliliğiniz var ise bu tarihlerde sorun yaşamaya yada yaşanması muhtemel sorunlar karşısında hoşgörülü olmaya özen gösterin. Aksi halde olaylar içinden çıkılmaz bir hale gelebilir. Bu durum güzel devam eden ilişkileri fazla etkilemese bile sorunlu ilişkilerde ciddi problemlerin yaşanmasına neden olabilir. Aşk hayatınızla ilgili olarak bu tarihlere dikkat etmelisiniz. Bu tarihlerin dışında kalan diğer günlerin gayet iyi olacağını söyleyebilirim.

 

Haziran’da burcunuzun 5. evi oldukça hareketli olacak ve buna paralel olarak aşk hayatınıza romantizm hakim olacak. Bu ay bütün vaktinizi partnerinize ayırmak isteyebilirsiniz. Çocuk sahibi olan Kovaların çocuklarına karşı daha duygusal olmaları söz konusu. Evli Kovalar kendinizi sorgulayıp hatalarınızı daha iyi anlayabilirsiniz. Bu nedenle eşinize ve evliliğinize karşı daha içten davranışlar sergileyebilirsiniz. Eşinizi çok kırdığınızı düşünüp gönlünü almak için sürprizler yapabilir ani bir kararla tatil planlayabilirsiniz. Kısacası bu ay evinizle, eşinizle ve varsa çocuklarınızla daha çok ilgileneceksiniz. Çocuklarınızla ilgili, geleceğe yönelik ciddi kararlar alabilir, onların geleceğini şekillendirmelerine yardımcı olabilirsiniz, çünkü bu ay ailenize olan düşkünlüğünüz ve sorumluluk bilinciniz daha çok ön planda olacak. Haziran ayında partnerinizle el ele verip geleceğinizi yeniden inşa edebilirsiniz. Ayrıca bekar ve yalnız Kovaların kapısını, hızlı gelişen ciddi bir ilişki çalabilir.

 

Temmuz ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Haziran ayı diliyorum. Astrolog Medyum Kağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir