10 Mayıs Güneş tutulmasından bu yana yaşadığınız sorunlar sabrınızın sınırlarını zorluyor. Geride bıraktığımız son 4 ay kötü geçti ve beklentilerinizi karşılamadı. Aşk ve iş hayatınızda yaşanan bu sorunlar motivasyonunuzu bozdu ve neredeyse ümidinizi yitirdiniz. Fakat endişelenmeyin Eylül’de bu sorunların çoğunu çözüme kavuşturacaksınız. 3 Eylül’de Güneş’le Satürn kavuşumu gerçekleşecek ve bu tarihten itibaren sorunlarınızı yavaş yavaş çözmeye başlayacaksınız. Bu ay işinizi asla ihmal etmeyin ve işinize dört elle sarılın. İş çevrenizdekilerle inatlaşmayın, yaşanması muhtemel sorunlar karşısında fevri davranışlardan kaçınmalı ve soğuk kanlılığınızı korumalısınız, çünkü sorunlarınızı çözmek için paraya, para kazanmak içinde işe ihtiyacınız var.

 

4 Eylül’de meydana gelecek Güneş, Uranüs dizilimi nedeniyle aşırı stresli ve gergin olabilirsiniz. Onun içinse özellikle de bu tarihlerde patronunuzla, müşterilerinizle, ortaklarınızla sorun yaşamamalı ve gereksiz polemiklerden kaçınmalısınız. Keza bu ay bir geçiş dönemi yaşayacaksınız, bu sizin için zor bir süreç olacağa benziyor, çünkü sorunlu dönemi geride bırakacak ve olumlu, güzel gelişmelerin yaşandığı yeni bir döneme merhaba diyeceksiniz. Onun içinse bu geçiş sürecinde adımlarınızı çok dikkatli atmalısınız. 8 Eylül’de Güneş’le Uranüs arasında meydana gelecek 120 derecelik açı işlerinizin hareketlenmesine vesile olacak. Bu tarihten itibaren iş hayatınız hareketlenecek, para akışı hızlanacak, yeni ve sıradışı projeler, farklı iş anlaşmaları gündeme gelecek.

 

15 Eylül’de Ay, Kova burcuna girecek. Böylece de söz konusu geçiş dönemini tamamlamış olacaksınız ve bu tarihten itibaren gerek iş hayatınızda gerekse aşk hayatınızda taşlar yerine oturacak. İş hayatınızdaki bu hareketli günler 22 Eylül’de Güneş’in Terazi burcuna girmesiyle yerini durağan bir döneme bırakacak. Onun içinse 8 ile 22 Eylül tarihleri arasındaki şanslı günleri çok iyi değerlendirmeli ve elinize geçen hiç bir fırsatı kaçırmamalısınız. Bu şanslı günler öğrenci Kovalar için başarıyı, işsiz Kovalar içinse yeni bir işi işaret ediyor. Bu ay gereksiz harcamalardan kaçınmalı ve kazandığınız parayı iyi değerlendirmelisiniz. Sizin için Eylül, Satmak açısından doğru fakat almak açısından yanlış bir zaman. Mülk yada araç almak istiyorsanız bu düşüncenizi ertelemeli fakat satmak istiyorsanız ilk fırsatta elden çıkarmalısınız.

 

İş hayatınızla ilgili yaşanması muhtemel sorunları aşk hayatınıza yansıtmamalısınız. İlişkinizde yapıcı olmayı denemeli, yaşanması muhtemel tartışmalarda partnerinizi alttan almalısınız. Aksi halde ilişkinizi yıpratabilirsiniz. Özellikle de sorunlu bir ilişkiniz yada problemli bir evliliğiniz var ise daha da dikkatli olmalısınız. Aksi halde geri dönüşü zor olan hatalar yapabilirsiniz. 15 Eylül’de Ay’ın Kova burcuna girmesiyle aşk hayatınızdaki bu çalkantılı dönem yerini huzurlu günlere bırakacak. 20 Eylül itibariyle partnerinizle birlikte hareket ederek ilişkinizin geleceğini belirleyebilir bu yönde ciddi adımlar atabilirsiniz. Hatta bazı ilişkilerde evlilik kararı alınabilir. Çocuk sahibi olan Kovalar çocuklarınızla iletişim sorunu yaşayabilir zaman zaman birbirinize ters düşebilirsiniz. Böyle bir durumda çocuğunuza karşı daha anlayışlı olmalısınız. 24 Eylül itibariyle evliliğinizi monoton bir evlilik olmaktan çıkarıp renklendirebilirsiniz. Keza bu tarihten itibaren eşinizle aranızdaki bağ fazlasıyla güçlenecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir