Medyum Kağan
Medyum Kağan
Kova Burcu 29 Temmuz 2013 Yorumu
Kova Burcu 29 Temmuz 2013 Yorumu
Gerilimsiz bir gün. Amacınız ne olursa olsun ulaşmakta zorlanmayacağınızı müjdeleyelim. Azmin elinden hiçbir şey kurtulmaz misali çok çalışıyorsunuz. Neyse bütün bunların karşılığını alacaksınız. İkili ilişkilerinizde ise dikkatli olmanız gerekiyor. Algılarınıza duyduğunuz...
29 Temmuz 2013 07:39
Font1 Font2 Font3 Font4
Medyum Kağan

Gerilimsiz bir gün. Amacınız ne olursa olsun ulaşmakta zorlanmayacağınızı müjdeleyelim. Azmin elinden hiçbir şey kurtulmaz misali çok çalışıyorsunuz. Neyse bütün bunların karşılığını alacaksınız. İkili ilişkilerinizde ise dikkatli olmanız gerekiyor. Algılarınıza duyduğunuz aşırı güven, önümüzdeki günler içinde size yine zarar getirebilir. Ayaklarınızı yere sağlam bastığınıza inandığınız bir konuda aldatılmak üzeresiniz.

 

Aşk Beklentiler içindeyken ilginizi ortaya çıkarmama çabalarınız tepkiler alabilir, bazı ilişkilerinizi zedeleyebilirsiniz. Kurmaya çalıştığınız ilişkinin çevresindeki engeller ilginizi daha da arttırıyor, ama dikkatli olmalısınız.

 

İş Hayatı İş yaşamınızda sevinçli günler yaşayabileceğiniz bir dönemdesiniz. Yeni girişimleriniz size şaşırtıcı gelişmeler vaat ediyor. Sizinle birlikte birkaç kişi daha bu gelişmelerden pozitif etkilenebilir. Bugün Maddi destek isteyen kişilere inanma ve zarar görme riskiniz olabilir.

 

Ekonomi Önemli bir satış işinden haberdar edilmemek sizde belli bir gerginlik yaratacak. Maddi konulardaki belirsizlikleriniz bu sıralar değişimlere açık. Yeni açılımlara yöneleceğiniz oluşumlar söz konusu.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa