Medyum Kağan
Medyum Kağan
Kova burcu 2013 sağlık
Kova burcu 2013 sağlık
Kova burcu 2013 sağlık. Bu dönemde burcunuzda ilerleyen Jüpiter sayesinde pek sağlık probleminiz olmaması gerekir. Ancak dağıtıcı...
1 Ocak 2013 10:35
Font1 Font2 Font3 Font4
Medyum Kağan

Bu dönemde burcunuzda ilerleyen Jüpiter sayesinde pek sağlık probleminiz olmaması gerekir. Ancak dağıtıcı Neptün etkisi altında 13-19 Şubat doğumlu Kovalar kendilerini daha güçsüz ve motivasyonsuz bulabilirler. Bu dönemde doğanların ilaç kullanımına çok dikkat etmeleri ve vücutlarını geliştirmeleri gerekiyor. Nedenini bilmediğiniz sağlık temaları sizi yakından ilgilendirecektir. 1-4 Haziran’da, Mars/Neptün karşıtlığı olacak.

 

Aynı zamanda ilişkilerden kaynaklanan gerginlikler ve karşıtlıklar bedensel olarak sizi yorabilir. 21 Haziran-23 Temmuz arasında Güneş sağlık evinizde ilerleyecek. Pek çok zayıflıklar ve ağırlaşan iş ortamı sağlığınızı zorlayacaktır. Zira 22-23 Haziran günleri Güneş/Uranüs ve Jüpiter karesi dikkat çekmekte. Sinirsel zayıflıklar ve işe ait konularda huzursuzluklar öne çıkıyor. Çok çalışmanın getirdiği yorgunluklar sizi oldukça zorlayabilir.

 

21-23 Ekim tarihlerinde ise, Mars/Neptün karesi çok dikkat çekiyor. Enerjinizin son derece düşük olacağı günler geçirebilirsiniz. Özellikle işten kaynaklanan stresler üzerinizde baskı kurabilir. İş hayatında kendinizi geri planda hissetmeniz de psikolojik olarak etkileyebilir. Ayrıca kendinize olan güveninizi kaybetmek, bazı endişeleri beraberinde getirmeye başlayacak.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa