Geçtiğimiz yıl, eğitsel alanda pek çok fırsatı bir arada getirdi. Bu güçlü yönelim 2013’de de devam edecektir. Bu yıl yeteneklerinizi geliştirmekte çok girişken davranabilir ve beklenmedik fırsatlar elde edebilirsiniz. 28 Mayıs’tan itibaren Koç burcuna ilerleyecek olan Uranüs, düşünce biçiminizi değiştirecek ve sizi görüşlerinizde çok daha girişken ve buluşçu kılacak. Bu yeni durum, eğitim hayatınıza yansıyabilir. Farklı konularda eğitim almak isteyebilirsiniz.

 

Kafaca özgürleşmektesiniz. 10 Şubat-1 Mart arası Merkür sizinle beraber olacak. Yaratıcı ve güçlü bir düşünce yapısı ile hareket edebilirsiniz. Fikirlerinizle başkalarını etkilemeniz ve ilerlemeniz kolaylaşmakta. 18 Mart-3 Nisan arasında ise Merkür eğitim evinizde olacak. Spontan ve cesur düşüncelerle eğitim hayatınıza yön verebilirsiniz. Yine de kararlarınızda ihtiyatlı olmalısınız. Bu günlerde eğitim konularında olumlu sonuçlar alabilirsiniz. 10-25 Haziran’da ise hızlı hareket edeceksiniz.

 

4-21 Ekim arasında yurt dışı ile ilgili eğitsel konular öne çıkacak. Entelektüel faaliyetler bu günlerde hızlanabilir. 8 Ekim’de Merkür/Satürn birleşimi, sizi somut çalışmalara yöneltebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir