Medyum Kağan
Medyum Kağan
Kova burcu 18 Temmuz 2013
Kova burcu 18 Temmuz 2013
Kova burcu 18 Temmuz 2013 yorumu. Şu günlerde tüm aksilikler üst üste geldi. Bunun hep böyle olacağını düşünmeyin. Yine güneş doğacak. Zamanınızı...
18 Temmuz 2013 01:15
Font1 Font2 Font3 Font4
Medyum Kağan

Şu günlerde tüm aksilikler üst üste geldi. Bunun hep böyle olacağını düşünmeyin. Yine güneş doğacak. Zamanınızı en iyi şekilde değerlendiriyorsunuz. Bu sistemli ve disiplinli çalışmanız size her kapıyı açıyor. Yılmaz inatçı bir kişiliğiniz var. Olayları akışına bırakmalısınız. Yaşam enerjinizin bu kadar düşmesine izin vermeyin, moralinizi yüksek tutun, her şey sizin lehinize sonuçlanacak ve bu sıkıntılı günleri geride bırakacaksınız.

 

Aşk Kendinizi daha çok yalnız hissettiğiniz ve her zamankinden daha çok güvenmek isteyeceğiniz bir gün. Yaşanan sorunlar kafanızı kurcalıyor, bazı şeylerden emin olamıyorsunuz. Her şeyin yoluna girmesi için birkaç gün zamana ihtiyacınız var.

 

İş Hayatı Farklı projeler gündeme gelecek, söz konusu bu projeleri hayata geçirmek için kolları sıvayacaksınız. İş hayatınıza durağan bir dönem hakim ama akşama doğru işleriniz hareketlenecek. Sürpriz iş teklifleri alabilirsiniz. İş çevrenizdekilere dikkat edin, bencil davranışlar canınızı sıkabilir.

 

Ekonomi Ödemeleriniz sizi telaşlandırıyor. Fakat panik olmanıza gerek. Şu günlerde yapacağınız bazı işler sayesinde birkaç güne kadar elinize bolca para geçecek.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa