Medyum Kağan
Medyum Kağan
Kova burcu 17 Temmuz 2013
Kova burcu 17 Temmuz 2013
Kova burcu 17 Temmuz 2013 yorumu. İş yerinde karşılaşacağınız sorunları büyük tartışmalara yol açmadan sonuçlandırmaya çalışın. Zekanız ve kendinize güveniniz etrafınızdakilerin dikkatini...
17 Temmuz 2013 00:50
Font1 Font2 Font3 Font4
Medyum Kağan

İş yerinde karşılaşacağınız sorunları büyük tartışmalara yol açmadan sonuçlandırmaya çalışın. Zekanız ve kendinize güveniniz etrafınızdakilerin dikkatini çekiyor. Bir dostunuzdan yardım göreceksiniz. Sanatsal olarak verimli bir dönemdesiniz. Bu yeteneğinize şans tanıyın. Evinizle yada ailenizle ilgili konularda çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz. Kendinizi ve fikirlerinizi iyi ifade edeceksiniz ve bu sorunların üstesinden geleceksiniz.

 

Aşk Yaşadığınız eski aşkları tekrar gündeme getirmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Duygusal olarak kötü yönde etkilenmeniz mümkün olabilir. Bir de aşk hayatınızı farklı alanlara taşımayın.

 

İş Hayatı İş hayatınız açısından olumlu bir gün geçireceksiniz. Amirinizden aldığınız bir haber üzerine çok sevineceksiniz ve daha çok çalışmak için hırs yapacaksınız. Başarınıza başarı katabilirsiniz.

 

Ekonomi Harcamalarınızda bir artış görülmesine rağmen bu harcamaları dikkatli yapıyorsunuz ve maddi sıkıntıya düşmenizi engelliyorsunuz. Yakın çevreniz size bu özelliğinizden dolayı imreniyor.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa