Medyum Kağan
Medyum Kağan
Kova burcu 16 Temmuz 2013
Kova burcu 16 Temmuz 2013
Kova burcu 16 Temmuz 2013 yorumu. Şu günlerde zekanızdan yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gerekmekte. Süregelen işbirliği varsa karşı tarafın hareketlerine çok dikkat...
15 Temmuz 2013 19:28
Font1 Font2 Font3 Font4
Medyum Kağan

Şu günlerde zekanızdan yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gerekmekte. Süregelen işbirliği varsa karşı tarafın hareketlerine çok dikkat edin. Bir kısmetiniz var bunu kıskanan biri sizinle uğraşacak. Dost sandığınız bu insanın tutumu sizi şaşırtacak. Sağlık konularındaki bazı ertelemeler sonradan üzüntü yaratabilir. Sağlığınızı ihmal etmeyin.

 

Aşk Zaman zaman baş başa kalma ihtiyacınızı, onu memnun etmek adına bastırıyorsunuz. Baş başa kalmak, onun sizden tek isteği oysa. Sevgilinizin yakınlarıyla sürdürdüğünüz sıcak ilişki, sevgilinizi sandığınız kadar mutlu etmiyor.

 

İş Hayatı Kendinize olan güveniniz nedeniyle sizinle zararlı yarışlara girenlerin farkında olamıyorsunuz. Kendinizi aşma düşüncenizi şu sıralar biraz frenleyebilirsiniz.

 

Ekonomi Bugünlerde ailenizin desteğine ihtiyacınız olabilir. Sosyal yaşamınıza eskisine göre daha az para ayırmanız gerekecek. Sevgilinizin sizinle ekonomik anlamda bir paylaşıma girmesini biraz rahatsız edici buluyorsunuz.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa