Sevgili Koçlar, yönetici gezegeniniz 1 Temmuz’da Başak burcuna girecek. Bu nedenle iş hayatınızda disipline odaklanacaksınız. Venüs 3 Temmuz’da Jüpiter’le karşı karşıya gelecek. Bundan dolayıda işinize dört elle sarılacaksınız ve bütün vaktinizi iş görüşmelerine ayıracaksınız. Bu tarihten itibaren iş çevrenizi genişleteceksiniz. Venüs’ün 12 Temmuz’da Aslan burcuna doğru ilerlemesi özel hayatınızda sizi dahada çekici kılacak.

 

Yönetici gezegeninizin 1 Temmuz’da Başak burcuna girmesiyle iş hayatınıza disiplin ve istikrar getireceksiniz. Venüs’ün 3 Temmuz’da Jüpiter’le karşı karşıya gelmesiyle iş hayatınız hareketlenecek, birbiri ardına iş görüşmeleri yapacaksınız. Hazırladığınız projeleri hayata geçirerek yeni iş anlaşmaları imzalayacaksınız. Böylece müşteri çevreniz genişleyecek ve cironuz artacak. Bu ay işinizi büyütebilir, daha farklı alanlarda yeni işlere atılabilirsiniz.

 

Özellikle gayrimenkul, inşaat, sanat, sağlık, iletişim ve turizm sektörüyle ilgili işler yapan Koçlar ciddi ilerleme kaydederek kendilerinden sıkça söz ettirecekler. Bu süreçte öğrenci Koçların da gayet başarılı olacağını söyleyebilirim. Tayin, atanma veya terfi bekleyen Koçlar oldukça şanslı çünkü bu emellerine ulaşacaklar. Ayrıca bu süreçte bazı Koçlar ev veya iş yeri satın alabilirler. işsiz Koçlarda, bu dönemde yeni bir iş sahibi olabilirler. Vergi, kredi ve prim borcu gibi resmi borçlarınızı ihmal etmemenizde yarar var.

 

Bu ay daha çok işinize odaklanacağınız için ilişkinizi veya partnerinizi ihmal edebilirsiniz. İlişkinize veya partnerinize zaman ayırmamanız aranızda bazı sorunların yaşanmasına neden olabilir. Böyle bir durumda, sorunun büyümemesi için partnerinize hak vermeli ve sürpriz jestlerle gönlünü almalısınız. Aksi halde ilişkiniz kopma noktasına gelebilir. Aynı durum sorunlu ilişkiler veya problemli evlilikler içinde geçerli. Eğer ilişkiniz yada evliliğiniz problemliyse dahada dikkatli olmalısınız, çünkü bu ihmal bardağı taşıran son damla olabilir.

 

Temmuz sonu gibi bazı Koçlar evlilik yolunda ilk adımları atacaklar. Bu esnada iki tarafın aileleri arasında yaşanacak bazı sorunlar ilişkinizi zora sokabilir. Fakat endişelenmeyin sonunda her şey tatlıya bağlanacak. Yine aynı dönemde çocuk sahibi olmak isteyen Koçlar, bu düşüncelerini hayata geçirecekler. Evli Koçların evlilikleri sıradan bir evlilik olmaktan çıkıp, oldukça renklenecek, çünkü eşinizle yaşayacağınız romantik anlar sayesinde sanki birbirinize yeniden aşık olacaksınız. Ayrıca eşinizin size bir tatil sürprizi olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir