Merkür süreci 5 Şubat saat 16:56’ya kadar Kova burcunda seyrini sürdürecek ay içindeki görünümleri çerçevesinde ele alacak olursak. Böylece süreci daha iyi değerlendirmiş oluruz.  Merkür, 22, 23, 25 Ocak tarihlerinde üç önemli görünüm yaptı. 22 Ocak tarihinde Merkür ve Uranüs olumlu görünümü sayesinde hedefimiz üzerinde düşünmek ve bu hedefe varabilmek için sosyal dünya ile iletişim kurabilmek gayet kolaylaşacaktır. Bu durumda sizi gerek sosyal çevrenizde gerek iş çevrenizde olumlu yönde etkileyecek ve diyaloglarınızı kolaylaştırıp anlaşmazlıkları ortadan kaldırabilir.

 

Sevgili Koçlar 10 ve 16 Şubat tarihleri arasında partnerinizle iyi geçinmeye, onu anlamaya yada yaşanması muhtemel tartışmalarda alttan almaya çalışmalısınız. Aksi halde 14 Şubat sevgililer günü size biranda zehir olabilir. Bu süreci sorunsuz atlatabilmek için partnerinize karşı olan bütün tavır ve davranışlarınıza daha fazla özen göstermelisiniz. Bekar yada yalnız olan Koçlar içinse 10-16 Şubat tarihleri yeni ve sürpriz bir aşkın başlangıcı olabilir.

 

10 ve 14 Şubat tarihleri arasında uzaktaki yakınlarınızın sizi ziyarete gelmesi, yada sizin uzaktaki yakınlarınızı ziyaret etme planları yaptığınız bir dönem olabilir. Bu tarih aralığı memur ve amirler için atamaları, yükselmeleri de beraberinde getirebilir. Yada uzakta görev yapan Koçların görev sürelerinin dolduğu memleketlerini geri döndüğü bir dönemde olabilir.

 

Şubat ayının ilk günlerinden itibaren harcamalarınıza dikkat etmeli ve savurganlıktan kaçınmalısınız keza Şubat’ın 7’si ile 15 arasındaki banka, kredi, çek senet v.s gibi ödemelerinizde zorlanabilirsiniz. Kısacası sizin için 7 Şubat ile 15 Şubat arası parasal anlamda sıkıntı yaşayabileceğiniz bir dönem. Bu 8 günlük dönemi biraz rahat atlatabilirseniz, Şubat’ın 17’sinden itibaren parasal açıdan şanslı bir dönem sizi bekliyor.

 

Şubat yeni evli Koçlarda çocuk sahibi olma isteğinin çok fazla ön plana çıktığı bir dönem olabilir. Fakat çocuk sahibi olan Koçlarda ise durum tam tersine bir hal alıp, çocukların eğitimi, sağlığı veya genel durumlarıyla ilgili sorunlu bir süreç yaşanabilir. İşte tam bu dönemde de sağlıklı bir karar verebilmeniz yada çocukların bu sorunlarını kolaylıkla çözebilmeniz için fevri hareketlerden ve ani kararlardan kesinlikle kaçınmalısınız.

 

Sevgili Koçlar sizin için Şubat ayının ilk yarısı sorunlu ve çok hareketli bir dönem olsa bile 2. yarısı ilk 15 güne göre daha rahat geçecek ve yaşanması muhtemel sorunlarınızı çözüme kavuşturduğunuz bir dönem olabilir. İşte tamda bu noktada Şubat ayının son 15 gününü kendiniz için fırsata dönüştürebilirsiniz.

 

Parasal anlamda 17, 18 ve 19 Şubat şanlı, 7 ile 15 Şubat arası şansız bir döneminiz olabilir. Aşk anlamında ise 10 ve 16 Şubat tarihleri arası sorunlu fakat 20 Şubat itibariyle ay sonuna kadar şanslı olduğunuz bir süreç olabilir. Özellikle 22 ve 27 Şubat tarihleri arasında aşk hayatınızda çok süpriz ve güzel gelişmeler yaşanabilir.

 

Sağlık olarak durumu ele alacak olursak ay sonuna doğru üşütmemeye, özellikle de Koç kadınlarının çok dikkat etmelisiniz. Alerjik ve bronşit gibi sağlık sorunları olan Koçlar da bu döneme dikkat etmeli. Hamile olan Koç burcu kadınlarında doktor kontrollerini ihmal etmemesinde yarar var.

 

Mart 2013 Burç yorumlarıyla görüşmek üzere sağlıklı, mutlu, huzurlu, bol kazançlı güzel bir Şubat diliyor, 14 Şubat sevgililer gününüzü de şimdiden kutluyorum. Astrolog Medyum Kağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir