Sevgili Koçlar, geride bıraktığımız Mayıs ayında bir Güneş birde Ay tutulması meydana geldi. 10 Mayıs’da Boğa burcunda meydana gelen Güneş tutulması ve 25 Mayıs’da Yay burcunda meydana gelen Ay tutulması sizleri olumlu ve olumsuz yönlerde etkiledi. Söz konusu bu 2 tutulmanın burcunuz üzerindeki etkileri nedeniyle zor bir Mayıs ayı geçirdiniz. Bahsi geçen bu 2 tutulmanın etkileri yavaş yavaş azalıyor, fakat bu etkilerin tamamen geçmesi önümüzdeki 4 aylık süreci kapsıyor. 2, 7, 9, 15 19 ve 30 Haziran şanslı, 13, 21, 22, 24 ve 27 Haziran şanssız günleriniz.

 

2 Haziran’da Ay, Koç burcunda olacak ve Yeni Ay, anahtar gezegeniniz Mars’la serbest bir açı oluşturacak. Bu nedenle hem iş hemde aşk hayatınız hareketlenecek. Bu astrolojik döngüler burcunuzun kaynaklar evinde ciddi bir hareketliliğe neden olacak. Bundan dolayıda 2 Haziran’dan itibaren iş hayatınız hareketlenecek, işleriniz açılacak ve para akışı hızlanacak. Kısacası Haziran ayına hızlı ve iyi bir giriş yapacaksınız. Bu dönemde iş seyahatleri, yeni projeler, ortaklıklar gündeme gelecek. Bu hareketli süreci iyi değerlendirerek iş hayatınızda çıtanızı yükseltebilirsiniz. Başarılı işlere imza atmanız çevreniz tarafından takdir edilecek, ortaklarınızın veya patronunuzun gözdesi haline geleceksiniz. Bu dönem öğrenci Koçlar için bulunmaz bir fırsat, keza eğitim hayatınızla ilgili olumlu ve güzel gelişmeler söz konusu.

 

15 Haziran’da Mars’ın Jüpiter’le yapacağı açı hayır işlerine yönelmenizi veya çevrenizdeki insanlara yardım eli uzatmanızı sağlayacak. 21 Haziran’da Güneş’in, Yengeç burcuna girmesiyle iş hayatınızdaki o hareketli günler yerini durağan bir döneme bırakacak. Onun içinse 2 ile 21 Haziran tarihleri arasındaki günleri çok iyi değerlendirerek iş hayatınızda önemli bir yol katedebilirsiniz. Sanatsal faaliyetler yürüten Koçlar bu dönemde oldukça üretken olacaklar. Ürettikleri yeni projeleri hayata geçirecek ve büyük bir beğeni kazanacaklar. Bu sanat eserleri uzun süre gündemde kalacak. 21 Haziran sonrası için çok büyük planlar yapmayın, çünkü ay sonuna kadar iş hayatınıza durağan bir dönem hakim olacak.

 

Uzun süredir satılık olan fakat bir türlü satamadığınız mülkünüzü 2 ile 21 Haziran tarihleri arasında satabilirsiniz. Yada uzun süredir almayı düşündüğünüz bir mülkü bu tarihler arasında almak isteyebilirsiniz. Bu sizin için yerinde ve doğru bir karar olacaktır. Atanma veya tayin olmayı bekleyen Koçlar sürpriz ve güzel gelişmeler yolda. Yay burcundaki Dolunay, 18 Haziran’da size ilham kaynağı olacak ve aşk hayatınızla ilgili bir çok konuya el koyacaksınız. Uzun süredir aşamadığınız sorunlarınızı çözerek partnerinizle aranızdaki bağı güçlendireceksiniz. İşte tam bu dönem ilişkiniz açısından bir dönüm noktası olacak. Ayrıca bu süreçte bekar ve yalnız Koçlar macera dolu aşklara yelken açacak ve daldan dala konacaklar.

 

18 Haziran ve sonrasındaki bu şanslı günleri iyi değerlendirerek ilişkinize resmiyet kazandırabilirsiniz. Bu süreç evli Koçların birbirine yeniden aşık oldukları bir dönem olacak. Bu dönem, sorunlu ilişkileri yada problemli evlilikleri kurtarmak adına bulunmaz bir fırsat. Bu süreçte Koçların sahiplenme duyguları daha ağır basacak, çocuğu olmayan Koçlar çocuk sahibi olmak isteyecekler. Çocuğu olan Koçlarda çocuklarına karşı daha düşkün olacaklar. 20 Haziran’dan sonra ani bir kararla tatile çıkabilir, bu tatil dönüşünde de memleketinizi ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Bu süreçte sosyal çevrenizle olan bağınızı koparmayın.

 

Temmuz ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Haziran ayı diliyorum. Astrolog Medyum Kağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir