Bu ay iş hayatınızla ilgili daha dikkatli olmalı ve adımlarınızı sağlam atmalısınız. 2 ile 18 Eylül tarihleri arasındaki 16 günlük süreç oldukça şanlı olduğunuz bir dönem diyebilirim. Özellikle 5 Eylül’de Başak burcundaki Yeni Ay, bu tarihten itibaren iş hayatınızda hareketli ve verimli bir dönem yaşanmasına neden olacak. Fakat 19 Eylül’den itibaren iş hayatınıza durağan bir dönem hakim olacak. Merkür 12 Eylül ile 8 Ekim tarihleri arasında Akrep burcunda  Zararlı çalışıyor. Bundan dolayıda bu tarihler arasında önemli kararlar almamalı yada daha önceden aldığınız önemli kararları bu tarihlerde uygulamaya koymamalısınız.

 

Ay 19 Eylül’de Koç burcuna girecek, gerek yukarıda bahsettiğim nedenlerden dolayı, gerekse Ay’ın Koç burcuna girmesi nedeniyle 19 Eylül itibariyle zor günlerin sizi beklediğini söyleyebiliriz. Onun içinse 2 ile 18 Eylül tarihleri arasındaki 16 günlük süreci çok iyi değerlendirerek Eylül ayını kurtarabilirsiniz. Yukarıda bahsettiğim nedenlerden dolayı 19 Eylül itibariyle yapacağınız iş anlaşmaları bozulup iptal edilebilir. Bu tarih itibariyle beklediğiniz paraları tahsil edemeyebilirsiniz. Kısacası 19 Eylül itibariyle iş anlaşmaları yapmamanızda ve önemli kararlara imza atmamanızda fayda var.

 

9 Eylül aşk hayatızla ilgili tarafsız düşünmeniz gerekeken birgün olacak, çünkü bugünlerde neyin doğru yada neyin yanlış olduğunu ayırt etmekte zorlanacaksınız. Söz konusu bu günlerde ilişkinize hakim olmak istedikçe olaylar sizin kontrolünüzden çıkıp başka bir tarafa sürüklenebilir. 20 Eylül’de Pluto Oğlak burcunda düz seyrine geçecek ve bu tarihten itibaren her şey normale dönecek ve bazı Koçların ilişkileri resmiyet kazanacak. Bekarların kapısını sürpriz bir aşk çalarken, ilişkisi olanlar partnerlerinden sıradışı bir evlilik teklifi alabilirler. Ayrıca söz konusu bu tarihler sorunlu ilişkileri yada problemli evlilikleri kurtarmak açısından da bulunmaz bir fırsat.

 

Ailevi konularda anne, baba ve kardeşler arasındaki hak, hukuk meseleleri can sıkıcı bir boyuta tanışabilir. Böyle bir konuda taraf tutmanız yakınlarınızla aranızın açılmasına neden olabilir. Çocuk sahibi Koçların çocuklarıyla daha yakından ilgilenmeleri gereken bir ay. Evli Koçların 9 ile 18 Eylül tarihleri arasında birbirlerine karşı daha anlayışlı olmalı gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir