Mars’ı kuvvetli tipik bir Koç burcu erkeği, coşkuludur ve inanılmaz enerjik bir yapısı vardır. Sevimli, konuşkan, aynı zaman hiddetli ve kendi fikirleri konusunda inatçıdır. Her şeyden önce kendi fikirlerinin, düşünce ve sözlerinin doğru olduğuna inanır. Aksini ispatlasanız da o hala kendisinin haklı olduğunu düşünür. Ayrıca karşısındakilere fazla hak tanımaktan da hoşlanmaz. Buna ani öfkesi ve sabırsızlığı da katılacak olursa Koç erkeğinin pek sevilmeyeceğini sanırsınız. Halbuki tam aksine, bu burcun erkeği çok cana yakın olur. Cazibe ve savaş temsilcisi Koçlar’ın vücutları sağlam, kuvvetli, her türlü spora müsaittir. Spor yaparak üzerlerindeki fazla enerjiyi olumlu bir şekilde harcalar.

 

Sever ama Aldatır…

Koç erkeği, kendisini çok üstün bulduğu için, kadınının da öyle olmasını ister. onun eşi herkes tarafından takdir edilen ve kendisine yakışan bir insan olmalıdır. Ama Koçlar eşlerini ne kadar sevseler de doğalarından gelen en iyi arama özellikleri yüzünden eşlerini aldatabilirler. Savaşmaktan, uğraşmaktan hoşlandıkları için sevdikleri kadın için çaba harcamak isterler. Bu yüzden kendisini tamamen teslim etmiş bir kadın, Koç erkeği için çok itici olabilir. Aynı şekilde kendilerini tamamen sahiplenmeye çalışan ve çok karışan kadınlardan da pek hoşlanmazlar. Kova, Yay veya Balık burcu kadınları Koç erkeği için ideal eş olabilirler.

 

Koç Erkeğinin hayatında aşkın yeri büyüktü. Kadını, onun için çok önemlidir. İlişkilerinde mantığa pek yer yoktur, her zaman kalbinin sesini dinler. Onun aşkları masal aşkına benzer. O anda yaşadığı gönül ilişkisi, onun için, şimdiye kadar hiç kimsenin yaşamadığı, bilmediği kadar büyük ve gerçektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir