Uzun bir süredir sağlık temaları sizi fazlasıyla meşgul etmiş olmalı. 2009 Eylül ayından bu yana Satürn nedeni ile sağlığınızı zorlayan konularla karşılaştınız, özellikle bu durum yükselen burcu Koç olanlar için daha geçerli. İş ortamındaki çalışma koşulları da sizi zorladı. Hizmet etmeniz gereken konuların yoğunluğu bedeninizle ilgili sağlık konularınızı öne çıkardı. Satürn Başak’ta ve altıncı evinize son kez geri dönecek.

 

7 Nisan tarihinde Satürn sizi iş ortamında tekrar zorlamaya başlıyor. Çok çalışmak ve sorumlulukların getirdiği yükler nedeni ile gergin dönemler söz konusu. Gerginlikler ve huzursuzluklar sinirsel anlamda sizi bir hayli yorabilir. Aşırı detaycı ve takıntılı yanlarınızı kontrol etmekte başarısız olabilirsiniz. 20 Nisan-4 Mayıs arasında Satürn-Uranüs karşıtlığı sağlık problemlerinizi Öne çıkarabilir. Bu günlerde çok çalışmanız ve hizmet etmeniz gereken koşullar sizi gerecek.

 

Bedensel zayıflıklarınız mide ve cilt problemleri şeklinde kendini gösterebilir. Aynı zamanda ruhsal olarak kendinizi yetersiz ve sıkışmış koşullar içinde bulabilirsiniz. 7 Haziran-30 Temmuz arasında ise Mars altıncı evinizde ilerleyecek. Bir takım endişeler ve yıpratıcı koşullarla karşılaşabilirsiniz. Son derece karışık ve yorucu bu tempoya hazır olmalısınız. Direncinizi ve sabrınızı zorlayan konular gündeme gelebilir. Olabilecek rahatsızlıksınız bu dönemde tetiklenebilir.

 

Kontrollerinizi yaptırmak ve destek almak, çok önem kazanıyor. 30 Temmuz-3 Ağustos arası, Mars-Satürn açısından kaynaklanan mücadeleler hayatınıza girecek. Bedensel olarak sizi zorlayabilecek konulara karşı dikkatli olmalısınız. Sağlığınızla ilgilendiren her gelişmeyi dikkate almalı ve ihmalkarlıktan kaçınmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir