Medyum Kağan
Medyum Kağan
Koç burcu 2013 Eğitim
Koç burcu 2013 Eğitim
Koç burcu 2013 Eğitim. Son derece hareketli ve aktif dönemlere ilerlemektesiniz. Kendi düşüncelerinizi ortaya koymak ve inandırıcı olmaktan yana şanslı günleriniz olacak....
29 Aralık 2012 18:28
Font1 Font2 Font3 Font4
Medyum Kağan

Son derece hareketli ve aktif dönemlere ilerlemektesiniz. Kendi düşüncelerinizi ortaya koymak ve inandırıcı olmaktan yana şanslı günleriniz olacak. Bu yıl özellikle yılın ikinci yarısında eğitimde ilerleme olanakları çok dikkat çekici olacak. Haziran ayında yan yana gelen Jüpiter ve Uranüs ani fırsatlarla ufukları genişletebileceğinizi anlatmakta. Bu yılı mutlaka eğitim açısından değerlendirmelisiniz. 11-25 Haziran arasında eğitimde başarı öne çıkmakta.

 

Merkür-Jüpiter-Uranüs ile bu tarihlerde zihinsel gelişiminize destek verecektir. Kendinizi geliştirmek yönünde önemli girişimler yapabilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmek ve yaratıcı fikirlerle öne çıkmak sizi başarılı kılabilir. 9 Kasım’dan sonra yabancılarla eğitim çalışmaları size cesaret getirmekte. Merkür-Satürn etkisi ile eğitim hayatınızda somut çalışmalara yönelebilirsiniz. Düşüncelerinizi yenilemek ve geniş fikirli olmanız size farklı fikir zenginlikleri katacak.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa