Falda harfler görülmesi hangi harfin olduğuna göre yorumlanmaktadır. Eğer a harfi ise; düşmanlara karşı elde edilen zafere dair yorumlanır. B harfi iktidar olmaya ve egemenlik kazanmaya işaret eder. D harfi zara içerisinde ve ziyanda bulunmaya, E harfi vicdan yönünden büyük bir azap çekilmesine işaret ediyor. G harfi din konusunda biraz yönlenmelisiniz. H Harfleri çıkması evliliğe, N harfi muhteşem bir heyecan içerisinde bulunmaya ve fazlası ile yaşanacak gerginliğe işarettir.

 

P harfi yalan söyleyemeye, S harfi birileri ile tanışmaya gibi birçok yorum vardır. V harfi ise; mutsuz olmaya ve keder içerisinde olmaya dair harflerin kendisine göre farklı anlamlar içerdiği sürekli olarak değişmektedir. Kahve falında harfler genelde kişileri ifade eder. A harfini gördüğümüzde adı A harfi ile başlayan bir kişiyi düşünmemiz gerekir. A harfi kişinin adının ya da soyadının içinde de olabilir. Yanındaki, üzerindeki, altındaki diğer figürlere göre adı a harfi ile başlayan kişinin, falın içerisinde genel bir yoruma tabi tutulması mümkündür.

 

Kahve falında s harfi görüldüğünde, adı ya da soyadı içerisinde s harfi bulunan biri düşünülmelidir. S harfi yol ve yılan figürlerine çok benzediğinden, bu figürlerle karıştırılmamasına dikkat edilmelidir. Harfler kahve falında genelde yer isimleri ya da kişi isimleri olarak düşünülmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir