Medyum Kağan
Medyum Kağan
Kahve falında harf görmek
Kahve falında harf görmek
Kahve falında harf görmek. Falda harfler görülmesi hangi harfin olduğuna göre yorumlanmaktadır. Eğer a harfi ise; düşmanlara karşı elde edilen zafere dair yorumlanır. B harfi...
16 Temmuz 2013 04:20
Font1 Font2 Font3 Font4
Medyum Kağan

Falda harfler görülmesi hangi harfin olduğuna göre yorumlanmaktadır. Eğer a harfi ise; düşmanlara karşı elde edilen zafere dair yorumlanır. B harfi iktidar olmaya ve egemenlik kazanmaya işaret eder. D harfi zara içerisinde ve ziyanda bulunmaya, E harfi vicdan yönünden büyük bir azap çekilmesine işaret ediyor. G harfi din konusunda biraz yönlenmelisiniz. H Harfleri çıkması evliliğe, N harfi muhteşem bir heyecan içerisinde bulunmaya ve fazlası ile yaşanacak gerginliğe işarettir.

 

P harfi yalan söyleyemeye, S harfi birileri ile tanışmaya gibi birçok yorum vardır. V harfi ise; mutsuz olmaya ve keder içerisinde olmaya dair harflerin kendisine göre farklı anlamlar içerdiği sürekli olarak değişmektedir. Kahve falında harfler genelde kişileri ifade eder. A harfini gördüğümüzde adı A harfi ile başlayan bir kişiyi düşünmemiz gerekir. A harfi kişinin adının ya da soyadının içinde de olabilir. Yanındaki, üzerindeki, altındaki diğer figürlere göre adı a harfi ile başlayan kişinin, falın içerisinde genel bir yoruma tabi tutulması mümkündür.

 

Kahve falında s harfi görüldüğünde, adı ya da soyadı içerisinde s harfi bulunan biri düşünülmelidir. S harfi yol ve yılan figürlerine çok benzediğinden, bu figürlerle karıştırılmamasına dikkat edilmelidir. Harfler kahve falında genelde yer isimleri ya da kişi isimleri olarak düşünülmelidir.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa