İş hayatınızda herşey yolunda giderken birden bire kısır bir döngünün içine girersiniz, sanki üstünüze bir uğursuzluk bulaşır ve şanssızlıklar peşinizi bırakmaz. Bütün işleriniz son anda bozulur, anlaşmalarınız iptal, ihaleleriniz fesedilir. Bırakın elinizdeki parayı farklı alanlarda değerlendirmeyi, hazır paranızı bile durduk yere kaybedersiniz. Hergün yeni fikirleri uygulamaya koysanız gece gündüz çalışsanız bile hiç bir işten kar edemez ve hedeflerinize ulaşamazsınız. Bütün gün ordan oraya koşturur ve hiç bir sonuca varamazsınız. Bütün bu yaşadıklarınızdan sonra düşünmeye başlarsınız ”ben ne günah işledim, benim üzerimde kesin bi musibet var” dersiniz. İş hayatınızda yaşadığınız bu şanssızlıklarla bir türlü başa çıkamaz, herşeyin neden böyle tepe takla geldiğini anlayamazsınız. Yaşadığınız bu veya buna benzer sorunların madde olarak bir çok sebebi olsa da manevi olarakta çok fazla sebepleri olabilir.

 

Bu duruma bir örnek vermek gerekirse Ayeti Kerimede Yüce Allah (Sure-i İbrahim 7) “Eğer nimetime şükrederseniz onu elbette ve elbette çoğaltırım…” buyurmuştur. Yani zekat, malı hem telef olmaktan muhafaza eder, hem de ilahi hazineden artmasını temin eder. Bu konuda verebileceğim bir çok örnek olabilir. Bundan dolayıdır ki Yüce Allah kulu kula vesile yaratmıştır. Nasıl ki sizin başarılı olmanıza bir insan vesile olduysa başarısız ve şanssız olmanıza da bir insan veya bir çok unsur sebep olmuş olabilir. Kısacası iş hayatınızda yaşadığınız sorunların gördüğünüz sebepleri kadar da görmediğiniz yada göremediğiniz sebepleri mutlaka vardır.

 
İş hayatınızda yaşadığınız bu veya buna benzer birçok probleminizin çözümü noktasında sizde Medyum Kağan’a danışabilir, 18 yıllık mesleki ve ilmi tecrübelerinden yararlanabilirsiniz. Medyum Kağan 18 yıllık mesleki hayatında bu ve buna benzer sorunlarla kendisine başvuran binlerce danışanının sorunlarına çözüm getirmiş kendi alanında başarılı bir medyumdur. Böyle bir konuda Medyum Kağan’a başvurduğunuz zaman siz kendinizle ilgili hiç birşey anlatmadan Medyum Kağan size özel yapacağı bir seansla (bakım) bugüne kadar yaşadıklarınızı, bundan sonra sizi nelerin beklediğini, yaşadığınız bu olumsuzlukların nedenlerini ve çözüm yollarını size tek tek bütün detayları ile anlatacaktır. Medyum Kağan yapacağı bu seansla probleminizi ve sebeplerini araştırıp tesbit ettikten sonra iş hayatınızda yaşadığınız bu olumsuzluklardan kurtulmanızla ilgili yapabileceği bir çalışma olur ise Medyum Kağan işinizi alır ve size özel hazırlayacağı vefklerle maksimum 41 gün içinde iş hayatınızda yaşadığınız bütün bu olumsuzluklardan kurtulmanıza vesile olur. (Çalışma ve sonuç süreleri sorunun ciddiyetine göre 15, 21, 27, 33 ve 41 gün arasında değişmektedir.) Ayrıca Medyum Kağan bir çok çalışana, iş adamı ve şirketlere bu anlamda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir