Sevgili İkizler, Merkür 10 Temmuz’a kadar burcunuzda olacak ve 2 Temmuz’da Yengeç burcundaki Yeni Ay, İkizler burcunun 2. evine girecek. Bu nedenle parasal konular daha fazla ön plana çıkacak ve maddi açıdan endişelendiğiniz bir gün olacak. 4 Temmuz’da da Ay, İkizler burcuna girecek ve bu tarihten itibaren iş hayatınız hareketlenecek, sürekli yeni projeler üzerinde çalışacaksınız. Geride bıraktığımız son 2 ay beklentilerinizi karşılamadı ve daha fazla maddi sıkıtılar yaşanmasına neden oldu.

 

Bu nedenle ”Temmuz’da mı kötümü geçecek?” Diye endişeleneceksiniz. Fakat kaygılanmanıza gerek yok, bu ay, kötü geçen 2 ayın zararını telafi edebilirsiniz. Özellikle 4 ile 10 Temmuz tarihleri arasında şansınız fazlasıyla açık olacak. Bu tarihler arasında cironuzu arttırabilir, müşteri çevrenizi genişletebilirsiniz. Sanatsal faaliyetler yürüten İkizler bu dönemde farklı projelerle gündeme gelecekler. Ayrıca bu tarihler arasında, tayin, atanma veya terfi etmeyi bekleyen İkizler bu emellerine ulaşabilirler. Öğrenci İkizlerin şansını biraz daha zorlaması gereken bir süreç.

 

4 ile 10 Temmuz tarihleri arasında elinize geçen her fırsatı şansa dönüştürebilirsiniz. Uzun zamandır satılmayan mülklere bu süreçte iyi bir fiyat verecek müşteriler çıkabilir. Bu süreçte özellikle gayrimenkul ve inşaatla ilgili işler yapan İkizler çok şanslı olacak. 18 Temmuz’da Oğlak burcundaki Dolunay, burcunuzun 8. evi olan yakınlık ve paylaşılan kaynaklar evinizi aydınlatacak. Bu nedenle iş ortaklarınızla sorunlar yaşayabilir, onlara ne derece güvenmeniz gerektiğini sorgulayabilirsiniz. Yine aynı nedenden dolayı partnerinizi veya ilişkinizi sorgulamanız söz konusu olacak.

 

4 Temmuz’da Ay, İkizler burcunda olacak ve 10 Temmuz’a kadar Merkür burcunuzda kalacak. Bu nedenle 10 Temmuz’a kadar bazı İkizlerin ilişkilerinde somut adımlar atılacak ve ailelerin tanışması gündeme gelecek. Yaşanması muhtemel bu süreçte partnerinizden ailenizle ilgili faklı şeyler bekleyebilir ve beklentilerinizin gerçekleşmesi adına ilk adımı siz atabilirsiniz. Kısacası ailelerin tanışması ve somut adımların atılması esnasında partnerinizi cesaretlendirmek isteyeceksiniz. Bu süreçte bekar veya yalnız İkizler hızlı gelişen yeni bir aşka yelken açabilirler. Ayrıca bu dönemde sorunlu ilişkilere yada problemli evliliklere bir şans daha verilecek.

 

Temmuz’un 3. haftası ilişkiler açısından zor bir hafta olacak. Bu süreçte, bugüne kadar yaptığınız fedakarlıkların karşılığını göremediğinizi düşünebilir, bu nedenle de partnerinize karşı tavır alabilirsiniz. Aynı durum evli İkizler içinde geçerli. Fakat endişelenmenize gerek yok, çünkü partneriniz yapacağı sürprizlerle gönlünüzü almayı başaracak ve Temmuz’un 4. haftası ilişkilerle ilgili her şey yoluna girecek. Temmuz’un 4. haftası sosyal açıdan hareketli bir hafta olacak. Uzaktaki yakınlarınızın sizi ziyaret etmesi, sizinde onlarla birlikte eş, dost ve akraba ziyaretlerine katılmanız söz konusu olacak. Evli İkizler çocuk sahibi olma düşüncelerini hayata geçirecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir