Sevgili İkizler, 10 Mayıs’da Boğa burcunda Güneş tutulması meydana gelecek, ayrıca 10 Mayıs’da Venüs, 11 Mayıs’da Ay, 16 Mayıs’da da Merkür İkizler burcuna girecek. 25 Mayıs’da ise Yay burcunda Ay tutulması meydana gelecek. Bu 5 Astrolojik döngü hem aşk, hemde iş hayatınızda olumlu ve olumsuz gelişmelerin yaşanmasına neden olacak. Mayıs’da en çok sıkıntıyı İkizler burcu yaşayacak diyebilirim, çünkü 2 tutulmanın ve 3 gezegenin etkisi altında kalacaksınız. 1, 5, 7, 20, 21 ve 30 Mayıs şanslı, 9, 10, 11, 16, 17, 24, 25, 26 ve 28 Mayıs’da şanssız günleriniz diyebilirim.

 

Geride bıraktığımız 25 Nisan’da Akrep burcunda meydana gelen Ay tutulması sizleri oldukça etkilemişti. Bu nedenle 22 Nisan itibariyle iş hayatınıza durağan bir hal hakim oldu. Nisan ayı beklentilerinizi karşılamadığı için ödemelerinizde fazlasıyla zorlandığınız bir dönem oldu. Hatta Nisan’da yapmanız gereken bazı ödemelerinizi Mayıs ayına ertelemek zorunda kaldınız. Fakat Mayıs ayıda size hayal kırıklığı yaşatabilir. Onun içinse 2 ile 9 ve 19 ile 22 Mayıs tarihleri arasında kalan günleri çok iyi değerlendirmelisiniz. Bu tarihlerde elinize geçen parayla ödemelerinizi yapmalısınız, aksi halde ödemelerinizi yapamayabilirsiniz. Bu durumda iş hayatınızla ilgili can sıkıcı olayların yaşanmasına neden olabilir. Bu ay gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Vergi, Sigorta, kredi veya kredi kartı ödemelerinizi aksatmamalı ve önce bu ödemeleri yapmalısınız.

 

2 ile 9 Mayıs tarihleri arasında iş hayatınız oldukça hareketli olabilir, fakat 10 Mayıs’da Boğa burcunda meydana gelecek Güneş tutulması nedeniyle bu tarihten itibaren iş hayatınızdaki hareketlilik yerini durağan bir döneme bırakabilir. Bu durağan dönem 5 gün sürebilir ancak 16 Mayıs’da Merkür’ün İkizler burcuna girmesiyle iş hayatınız yeniden hareketlenecek. Bu sefer iş hayatınızdaki hareketlilik 6 gün sürecek ve 22 Mayıs itibariyle bu hareketlilik yerini tekrar durağan bir döneme bırakacak, çünkü 25 Mayıs’da Yay burcunda Ay tutulması meydana gelecek. Bu tutulmanın etkisiyle iş hayatınızdaki durağan dönem 28 Mayıs’a kadar sürebilir, fakat 29 Mayıs itibariyle iş hayatınızla ilgili her şey normale dönecek diyebilirim. Onun içinse bu hareketli dönemleri iyi değerlendirerek, yaşanması muhtemel sıkıntıları minimize hale getirebilirsiniz. Bu sorunlu dönemlerde iş çevrenizdeki insanlarla sorun yaşamamaya özen göstermelisiniz. Yaşanması muhtemel bu sıkıntılar size ilham kaynağı olabilir ve yaratıcı yönünüz daha fazla ön plana çıkabilir. Bu ay iş hayatınızla ilgili ani kararlar vermemeli yada daha önceden almış olduğunuz kararları bu ay içinde uygulamaya koymamalısınız.

 

İşsiz İkizler elinize geçen ilk iş fırsatını değerlendirerek, hemen iş başı yapabilirsiniz. Aksi halde Mayıs ayı içerisinde başka bir iş fırsatı karşınıza çıkmayabilir. Sınavı, yazılısı veya sözlüsü olan öğrenci İkizlerin derslerine daha çok çalışması gerekebilir, çünkü işi şansa bırakmanız doğru bir karar olmayacağa benziyor. İşinize ortak edinme fikriniz varsa, ortaklık edinmeyi ertelemeniz yerinde ve doğru bir karar olacaktır. Ayrıca almayı, satmayı yada kiralamayı düşündüğünüz bir mülkünüz var ise bu alışverişi ertelemenizde fayda var, çünkü söz konusu alım satımdan zarar edebilirsiniz.

 

Aşk hayatınızla ilgili yaşadığınız ikilemler 10 Mayıs’ kadar devam edebilir. 10 Mayıs’da Venüs’ün burcunuza girmesiyle bu ikilemler sona erecek, çünkü partnerinize, ilişkinize ve kendinize olan güveniniz yerine gelecek. Bu tarihten itibaren sorunlu ilişkilerin düzelmesi, problemli evliliklerin kurtarılması, ayrı çiftlerin tekrar bir araya gelmesi söz konusu olabilir. Ayrıca bu tarihten itibaren hem duygusal hemde cinsel dürtüleriniz daha fazla ön plana çıkacağı için partnerinizle birbirinize yeniden aşık olabilirsiniz. Bu durumu lehinize çevirerek ilerleyen günlerde yaşanması muhtemel sorunları minimize edebilirsiniz, çünkü 25 Nisan’da Yay burcunda meydana gelecek Ay tutulması sizi ve ilişkinizi gerebilir. Şayet bu iki tutulmanın ilişkinizi yıpratmasına izin vermezseniz, ilişkiniz veya evliliğiniz çok daha güzel bir hal alabilir. Çocuk sahibi olan İkizlerin çocuklarıyla iletişim problemi yaşamamaya özen göstermesinde fayda var. Bekar ve yalnız İkizler macera dolu hızlı gelişen ve başlamadan biten sürpriz bir aşk kapınızı çalabilir.

 

Diyabet hastası olan İkizlerle, strese dayalı, tansiyon ve kolesterol gibi sağlık problemleri yaşayan İkizlerin sağlıklarına dikkat etmelerinde fayda var. Keza bu ay iş hayatınız açısından oldukça stresli geçecek. Bunların haricinde ciddi bir sağlık probleminiz yok ise Mayıs ayında sağlığınız yerinde olacak diyebilirim.

 

Haziran ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Mayıs ayı diliyorum. Astrolog Medyum Kağan.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir