Sevgili ikizler 23 Şubat’ta başlayan ve 17 Mart’a kadar devam edecek olan Merkür gerilemesi sizleri kaç kaç küçük ayrıntı dışında etkilemeyecek. Merkür’ün gerilemesi 17 Mart’a kadar süreceği için bu tarihe kadar, kefil olmak, ortaklık v.s gibi imza gerektiren işlerden uzak durmanızda yarar var. İş hayatınızda 17 Mart’a kadar beklediklerinizi bulamayabilirsiniz. Fakat 20 Mart’ta Güneş’in Koç burcuna girmesi işlerinizle ilgili yeni başlangıçları beraberinde getirebilir ve ciddi hareketlilikler yaşanabilir. Kısacası 20 Mart itibariyle işleriniz açılacak ve şanslı bir döneme gireceksiniz. 20 Mart ve sonrası için işsiz İkizlerin iş teklifleri alıp, yeni işlerinde çalışmaya başladıkları, iş sahibi olan İkizlerin de işlerinde yükselme veya işlerini büyütme gibi güzel gelişmelerin yaşanacağı bir süreç diyebiliriz. 20 Mart itibariyle uzun zamandır beklediğiniz paraların geldiği, ödemelerinizde sıkıntı çekmeyeceğiniz ve işlerinizle ilgili bir çok sorunu rahatlıkla çözebileceğiniz şanslı bir döneme gireceksiniz.

 

İkizler burcu öğrenciler içinde bu dönem başarıyı temsil ediyor. Yazılısı, sözlüsü veya sınavı olan İkizler çok ciddi başarılar elde edebilirler. Kısacası ne iş yaparsanız yapın 20 Mart itibariyle şansınızın çok yüksek olacağı bir sürecin içinde olacaksınız. Ayrıca Mart ayında çok fazla iş görüşmesi ve iş seyahatleri yapabilirsiniz. Bu görüşme ve seyahatlerin başarılı olması açısından elinize geçecek her fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz. Sevgili İkizler satılık arabanız, eviniz, yada iş yeriniz var ise 20 Mart itibariyle ciddi ve alıcı müşteriler kapınızı çalabilir.

 

Sevgili İkizler, Mart ayının ilk günleri ilişkilerinizde çok ciddi sorunlar yaşayabilirler. Fakat 15 ile 18 Mart tarihleri arasında Merkür, şu ara aşk hayatınızda olan çatışmaları çözmek için parlak fikirler edinmenize yardımcı olabilir. Aşk hayatınızda kendinize daha çok sorular sorduğunuz ve çok fazla ikileme düştüğünüz bir dönemin içinde olabilirsiniz. Duygularınızla mantığınızın çeliştiği ve vicdanınızın çok fazla tedirgin olduğu karmaşık dönem 17 Mart’a kadar devam edebilir. 23 Şubat’ta başlayan ve 17 Mart’ta sona erecek olan Merkür gerilemesi aşk hayatınızdaki belirsizliğin 17 Mart’a kadar devam etmesine neden olacak. 17 Mart’ta Merkür gerilemesinin sona ermesiyle aşk hayatınız normale dönecek. Hatta bu tarih itibariyle küs ve ayrı olan İkizlerin tekrar barışıp birleşmesi de söz konusu olabilir. 20 Mart itibariyle bazı İkizlerin sürpriz evlilik teklifleri alması da mümkün.

 

Evli İkizler eşinizin yakınlarıyla ilgili sorunları büyütmemelisiniz. Aksi halde eşinizi istemeden bile olsa üzüp kırabilirsiniz. Mart ayının ilk 2 haftası aranızdaki duygusal ve cinsel soğukluk devam edebilir, fakat 15, 16, 17 Mart ve sonrasında aşkınızı doruklarda yaşayacağınız güzel günler sizi bekliyor olacak. Hamile olan İkizler burcu kadınlar bu dönem içinde daha çok panik ve tedirgin olabilirler. Onlara endişelenmemelerini ve bol bol yürüyüş yapmalarını tavsiye ederim. Çocuk yapmayı düşünen İkizler içinde bu dönemin çok doğru bir zaman olduğunu söyleyebiliriz.

 

Daha önceden ameliyat olmaları gündeme gelen, fakat ameliyat olmayı erteleyen İkizler için çok doğru bir zaman olduğunu söyleyebiliriz. Çok ciddi bir sağlık sorunu olmayan İkizlerin sağlığı, Mart ayında da iyi olacak diyebiliriz. Ciddi sağlık sorunu olan İkizlerinde sağlığını ve doktor kontrollerini ihmal etmemelerinde yarar var. Mide, sindirim sistemi, basur ve idrar yollarıyla ilgili sağlık sorunu olan İkizlerin Mart ayında bir doktora gitmesini tavsiye ediyorum.

 

Nisan ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Mart ayı diliyorum. Astrolog Medyum Kağan.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir