Medyum Kağan
Medyum Kağan
İkizler burcu iş hayatı
İkizler burcu iş hayatı
İkizler burcu iş hayatında nasıl biridir? Sıradışı başarılı projelere imza atabilir mi? İşte İkizler burcunun iş hayatıyla ilgili bütün...
28 Aralık 2012 04:34
Font1 Font2 Font3 Font4
Medyum Kağan

Onların harekete ve teşvik edilmeye ihtiyaçları vardır. Can sıkıntısı hissettiklerinde başka bir iş aramaya başlarlar. Kendileri için doğru olanı bulmaya çalışırlar; fakat bu, bazen yıllarını alabilir. Yeni şeyler öğrenmeyi ve iletişimi severler, bu nedenle medya dünyası onlar için uygun olabilir. Yazar, editör veya gazeteci olma şansları yüksektir. Ayrıca TV veya radyoda kamera önünde çalışabilirler. İnsanlarla olan olumlu ilişkileri ve ikna kabiliyetleriyle iyi bir satıcıdırlar. Bir mekana bağlı olmayan, dolaşmayı gerektiren işlerden hoşlanırlar. Serbest yazar olarak çalışmak, onlara değişik yeteneklerini gösterme ve kendi programlarını yapma şansı tanıyabildiği gibi bezen tembelliğe itebilir.

 

Onlar, sorunların nasıl çözüleceğini bilirler. Samimi ve arkadaşça davranırlar. Çalışanlarıyla olan iletişimine dikkat ederler. Sunulan fikirlere olumlu katkılarda bulunur, verimli bir iş ortamının oluşması için çaba gösterirler. İkizler, hassas bir mizaca sahiptir. Olumlu, sosyal özelliklerini, başkalarını motive etmede kullanır. Çalışanlarının yeteneklerine değer verir ve destekler. Çalışmaları ve gelişmeleri teşvik eder.

 

Zeki ve yetenekli İkizler, potansiyel bir iş gücüdür. İşine, kendi yaratıcı gücünü katmayı sever. Planlıdır. Kendisine bir hedef belirler, ve O tarihte işini teslim eder; aksi takdirde siniri bozulur. İkizler burcu çalışanı titizdir. Çok ince detayları bile yakalayabilecek bir göze sahiptir. İlgilendiği konu ne olursa olsun, ince eleyip sık dokuması, en ufak hataları bile yakalamasıyla insanları şaşırtır. Hayatı hızlı yaşayan İkizler, otomobil yarışlarında başarılı olurlar.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa