Sevgili İkizler, geride bıraktığımız Mayıs ayında bir Güneş, birde Ay tutulması meydana geldi. 10 Mayıs’da Boğa burcunda meydana gelen Güneş tutulması sizleri bir çok yönde etkiledi. Söz konusu bu Güneş tutulmasından 15 gün sonrada 25 Mayıs’da Yay burcunda Ay tutulması meydana geldi. Bahsi geçen bu Ay tutulması en çokta 25 Mayıs doğumlu İkizleri etkiledi. Bu tutulmanın etkileri yavaş yavaş azalıyor, fakat bu etkilerin tamamen geçmesi 4 aylık bir süreci kapsıyor. Söz konusu bu 2 tutulma nedeniyle, kötü geçen bir Mayıs ayı yaşadınız. Özellikle de iş hayatınız açısından umduğunuzu bulamadığınız bir Mayıs ayı oldu.

 

7 Haziran’da Merkür, Güneş ile buluşacak, bu nedenle bilinciniz kuvvetlenecek ve iş hayatınız oldukça hareketli geçecek. Haziran ayına hızlı ve güçlü bir giriş yapacaksınız. Burcunuzda meydana gelecek Güneş, Ay kavuşumu iş hayatınızın hareketlenmesine, para akışının hızlanmasına neden olacak. Aslan burcu ile Mars’ın yapacağı 60 derecelik destekleyici açı, Venüs’le olan kavuşum sayesinde potansiyelinizin artmasına vesile olacak. Özellikle 7 Haziran ve sonrasında birbiri ardına gelen iş seyahatleri ve bu seyahatlerde yapılacak yeni anlaşmalar çıtanızı yükseltecek. Ayrıca bu dönemde yaratıcı yönünüz daha fazla ön planda olacak. Sanatsal faaliyetler yürüten İkizler bu süreçte başarılı işlere imza atarak, uzun süre kendilerinden söz ettirecek eserler ortaya çıkaracaklar.

 

Öğrenci İkizler için başarıyı temsil eden bu dönem, eğitim hayatınızı garantiye aldığınız bir süreç olacak. 19 Haziran’da yönetici gezegeniniz Merkür geri dönecek ve daha parlak fikirlerle eşsiz projeler üretmenizi sağlayacak. Özellikle 7 ile 19 Haziran tarihleri arasındaki 12 günlük dönemi çok iyi değerlendirerek iş hayatınızla ilgili büyük bir ilerleme kaydedebilirsiniz. Bu dönem sizin çok şanslı olduğunuz ve işlerinizin açıldığı bir süreç olacak. Bu süreç mülk almanız yada satmanız açısından da oldukça doğru bir zaman. İş hayatınızla ilgili daha önceden aldığınız ve bir türlü uygulayamadığınız kararları bu dönemde uygulamaya koyabilirsiniz, çünkü bu dönem size işinizi büyütmeniz için büyük bir fırsat verecek.

 

7 Haziran’da Ay, İkizler burcunda olacak. Bu nedenle hem iş hemde sosyal çevrenizle olan ilişkilerinizi geliştirerek verimli bir süreci başlatabilirsiniz. Yay burcundaki Dolunay, burcunuzun 7. evi olan ilişkiler evinde 18 Haziran’da Piuto ile buluşacak. Bundan dolayıda 18 Haziran ve sonrasında ilişkinizi tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Bu tarihten itibaren, ilişkinizle ilgili burcunuzun bir özelliği olan ikilem yaşamanız söz konusu. Özellikle sorunlu ilişkiler ve problemli evlilikler için bir kez daha oturup düşünmeniz gereken bir süreç olacak. Uzun zamandır bitirmeyi düşündüğünüz fakat bir türlü bitiremediğiniz bir ilişkiniz veya bir evliliğiniz var ise işte size bulunmaz bir fırsat. Keza bu dönem ilişkiler açısından önemli bir dönüm noktası.

 

İlişkisi yolunda giden ve evliliğinde sorun yaşamayan İkizler bu süreçte canınızı sıkacak tartışmalar söz konusu olabilir. Bu 4-5 günlük süreci sorunsuz bir şekilde atlatabilirseniz bundan sonrasında her şeyin normal seyrinde ilerleyeceğini söyleyebilirim. Güneş’in 20 Haziran’da Yengeç burcuna girmesiyle yazın en uzun gününü yaşanacak, bu olayın burcunuzun 2. evi olan kaynaklar evinizde gerçekleşmesi nedeniyle siz sadece paraya odaklanacaksınız ve partnerinizi bir süre ihmal edeceksiniz. Fakat  ay sonuna doğru bu hatanızın farkına varıp, partnerinize bir tatil sürprizi yapabilirsiniz. Kısacası Haziran ayında işleriniz ve finansal durumunuz çok iyi olacak fakat aşk hayatınızda ciddi iniş çıkışlar söz konusu.

 

Temmuz ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Haziran ayı diliyorum. Astrolog Medyum Kağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir