Bu sene sağlıkla ilgili zorlanma yaşayacağınız dönemler Nisan ayından itibaren öne çıkıyor. Özellikle kendinizi ortaya koyamamanın getirdiği sıkıntılar sizi çok gerecektir. Güneş, Merkür ve Venüs’ün 12’nci evinizde olması birtakım fedakarlıklar ve başkalarının kontrolünde olan konulara dikkat çekecek. Bu şartlar öncelikle sizin ruhsal sağlığınız üzerinde etkili olabilir. Zaten huzursuz ve gergin olan yapınız sizdeki endişeleri oldukça artıracaktır.

 

21 Mayıs tarihine kadar daha sakin olmaya çalışmanız gerek. En önemli ve yoğun dönemleriniz Eylül ayı ile beraber başlamakta. 15 Eyiül-28 Ekim arasında Mars, altıncı evinizde ve Akrep’te ilerleyecek. Bu ev bazı yıpranmalar, hizmet ve aşırı çalışmanın getirdiği yorgunlukları anlatır. İş ortamında sizi çok fazla didinmeye iten konular öne çıkacak. İşte tutku ve kendini tüketen temalara dayanmakta zorlanabilirsiniz. İş ortamında yaşanacak kıskançlıklar ise sizdeki huzursuzlukları artırabilir.

 

28 Eylül – 1 Ekim arasında Venüs/Mars etkisi ile iş ortamında ilişkiler açısından zorlu günler. Sizi gerginliğe iten çatışmalar olabilir. Bedensel ve zihinsel anlamda zorlayabilir. 21-24 Ekim arası ise Mars-Neptün etkisi en kritik dönemlere işaret ediyor. Bedensel zayıflıklar ve endişeler sağlık problemlerinizi öne çıkarabilir. Dayanma gücünüz tükenirken, enerjinizi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Aynı zamanda güven kaybı yaşamanız ve kendinizi yetersiz hissetmeniz söz konusu. Daha ziyade duygusal zayıflıklar bu günlerde tetiklenebilir.

 

Hemen arkasından 24 Ekim’de Güneş, altıncı evinizde olacak. Bu durum sizi etkisi altına alan risklerin artabileceğini gösteriyor. Hizmet etmek gibi konuların öne çıkması ile bedensel zayıflıklar artacaktır. 17-18 Kasım’daki Güneş/Neptün karesiyle sizi dağıtan ve çözen etkiler altına girebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili bazı belirsizlikler karşısında dikkatli olmalısınız. Kontrollerinizi bu günlerde ihmal etmemeli ve kendinize karşı daha özenli olmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir