Kariyer ve amaçlarınız sizin için önemli bir noktada durmakta. Zira 18 Ocak’ta Jüpiter kariyerinizi anlatan onuncu evinizde ilerlemeye başlıyor. Kendinizi öne çıkarabileceğiniz ve başarılarınızla mutlu olabileceğiniz şartlar artık sizi bekliyor. İş hayatında beklentileriniz artmakta. Maddi, manevi yükselişe geçebileceğiniz bir dönem geçireceksiniz. Özellikle kariyere yönelik gelişmeler tanınmanız açısından önem kazanmakta.

 

Bu konuda sizi destekleyen olanaklarla karşılaşabilirsiniz. Üstlerle ilişkileriniz pozitif getiriler sunarken, unvan değişikliği yaşamanız çok olası. Uzun vadeli amaçlarınızı ise bu dönemde netleştirebilirsiniz. Belki sizi tatmin eden görev değişiklikleri bu dönemde dikkat çekebilir. Özellikle iş hayatında sizin başarılarınızı destekleyen olanaklar da öne çıkmakta. Ayrıca üstlerinizle olan ilişkileriniz bu yönde sizi motive edecektir. Eskisinden farklı olan, amaçlarınızda topluma yararlı olmak önceliğiniz olabilir. İş hayatınızda daha yapıcı ve verimli yanlarınızla takdir toplayabilirsiniz. 16-18 Şubat’taki Venüs – Jüpiter sayesinde iş hayatında ve üstlerle ilişkilerde çok olumlu günler geçireceksiniz.

 

1-2 Mart’taki Güneş-Jüpiter etkisi, işte pozitif gelişmeler getirebilir. Kariyerinizde en başarılı olabileceğiniz günler. 16-18 Mart’ta, Güneş-Uranüs ile yaratıcı yanlarınızla iş hayatında öne çıkabilirsiniz. Ancak bu günlerde üstlerle ilişkiler gergin olabilir. Satürn dördüncü evden geçerken, kariyerinizi ve amaçlarınızı yeniden planlamanız konusunda sizi zorladı. Ne yapmak istediğiniz konusunda artık yeni bir yol çizmeye başlamış durumdasınız. 23 Nisan-2 Mayıs arası. Satürn/Uranüs son kez sizi sıkıştıracak. İş hayatına ait kararlarınız ve üstlerle ilişkileriniz dikkat çekebilir. Yenilenmeye açık durmak ve sorumluluklardan kaçmamak gerek.

 

24 -27 Mayıs’taki Jüpiter-Uranüs birleşimi, iş hayatındaki beklentilerinizin karşılığını alabileceğiniz şanslar getirecektir. Bu gelişmelerle hızlı ilerlemek mümkün olacak. Beklediğiniz görev değişiklikleri bu dönemde öne çıkabilir. 6 Haziran’da Koç’ta, l1’inci evinizde Jüpiter-Uranüs beraberliği söz konusu. İşle ilgili şansınız bu süreçte artacaktır. İşinizin bir parçası ortak çalışmalar haline gelebilir. Maddi olanakların sürpriz bir şekilde genişlemesi ile rahatlık yaşayabilirsiniz. Üstlerden beklediğiniz destekler konusunda ise maddi ve manevi tatmin elde edebilirsiniz. Belki kariyerinizle ilgili değişiklikler, bu dönemde sürpriz bir şekilde gerçekleşecektir.

 

Para konularınız ise çok önem taşımakta. Öncelikle Plüton sekizince evinizde ilerlerken, başkaları ile olan maddi paylaşımlar ve ortak paralarda mücadele etmeye hazır olmalısınız. Kısa vadede ise parasal alanda yapabileceğiniz şeyler var. 20 Mayıs-13 Haziran arasında Venüs, ikinci evinizde olacak. Bu günlerde elinizdeki birikimlerinizi korumalı ve tedbirli olmalısınız. Daha tutumlu davranmak durumundasınız. Kişisel kazançlarınızı artırmak için daha çok çalışmanız gerekebilir. Bu dönemde çalışma kapasitenizi çok iyi kullanmalısınız. 10-13 Haziran’daki Venüs-Satürn etkisiyle daha akılcı kararlar alabilirsiniz. Elinizdeki kaynakları değerlendirmek için olumlu fırsatlar öne çıkacak. Parada çok gerçekçi olabileceğiniz günler var.

 

Parasal alanda başkalarından destek görme şansınız olacak. 13-25 Ağustos günleri ise daha dikkatli olmanız gereken bir dönem. Zira Satürn-Plüton etkisi parasal alanda ilk zorlukları size taşımaya başlıyor. Ortaklıklardan kaynaklanan parasal sorunlar, artık karşınıza çıkmaya başlıyor. Borç ve alacak konularınızda, eşin ya da ortağın para durumu sizi etkileyecektir. Ortak yatırımlarınızda engeller ve beklediğiniz paralarda sıkıntılar öne çıkabilir. Bu dönemin uzun süreceğini zaten bilmektesiniz. Aşırı kontrol etmekten ve eleştirmekten kaçınmalı ve kısa vadede neler yapmanız gerektiğine karar vermelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir