Medyum Kağan
Medyum Kağan
Cinler nerede yaşarlar
Cinler nerede yaşarlar
Cinler tuvaletlerde, banyolarda, hamamlarda, mezarlıklarda, türbelerde, pis yerlerde, ahırlarda, çöplüklerde, ıssız yerlerde, duvar deliklerinde, harabelerde, ve ağaç kovuklarında...
6 Ocak 2013 06:46
Font1 Font2 Font3 Font4
Medyum Kağan

Cinler tuvaletlerde, banyolarda,  hamamlarda, mezarlıklarda, türbelerde, pis yerlerde, ahırlarda, çöplüklerde, ıssız yerlerde, duvar deliklerinde, harabelerde, ve ağaç kovuklarında yaşarlar. Birde bunların dışında bizimle aynı ortamda yaşarlar.

 

Bilal Bin El Haris’den rivayet edildiğine göre;

“Bir yolculuk sırasında Resulullah’la birlikte bir yerde konakladık, defi hacet için dışarıya çıktılar. Bende peşinden ibrik götürdüm. Yanına yaklaştığımda bazı insanların birbirleriyle kavga eder gibi, ağız dalaşı yaptıklarını gösteren sesler işittim. Hiç böyle ses işitmemiştim, sonra Resulullah geri döndüler, kendisine YA Resullullah ; senin yanında bazı erkeklerin kavga seslerini duydum. Ama ağzından konuşan kimseyi görmedim, dedim.

 
Rasulullah (SAV) müslüman cinler ile müşrik cinler birbirleriyle kavga edip, çekiştiler, beni aralarına hakem tayin ettiler. Kendilerini bir yerlere yerleştirmemi istediler. Ben de müslüman olan cinleri köy ve dağlara, müşrik olan cinleri de, dağlarla denizler arasına yerleştirdim buyurdular. ”

Medyum Kağan ile Öteki Gündem (Cinler Alemi) programını izlemek için tıklayın


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa