Medyum Kağan
Medyum Kağan
Burçların nitelikleri
Burçların nitelikleri
Burçlar ayrıca "nitelikler" denilen gruplara ayrılır. Bu gruplar "öncü", "sabit" ve "değişken" olarak adlandırılır. Her grupta dört burç vardır. Öncü burçlar Koç, Yengeç, Terazi ve...
30 Temmuz 2012 03:56
Font1 Font2 Font3 Font4
Medyum Kağan

Burçlar ayrıca “nitelikler” denilen gruplara ayrılır. Bu gruplar “öncü”, “sabit” ve “değişken” olarak adlandırılır. Her grupta dört burç vardır. Öncü burçlar Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak’tır. Sabit burçlar Boğa, Aslan, Akrep ve Kova’dır. Değişken burçlar da İkizler, Başak, Yay ve Balık’tır. Yükselen burcunuzu da okumalısınız. Öncelikle hangi element olduğunuzu kontrol edip onu okuduktan sonra bu bölümü okursanız kendinizi ve tanıdığınız insanları daha iyi anlayarak daha çok bilgi edinmiş olursunuz.

 

Öncü burçlar Bu burçların görevi mevsimleri başlatmaktır. Bu yüzden de hareketlidirler. Koç (bahar),  Yengeç (yaz), Terazi (sonbahar), Oğlak (kış). Bu grup hareketi başlatma özelliğine sahiptir.

 

Sabit burçlar Bu gruptaki burçlar öncü grubun başlattığı olayı gerçekleştirir ve devam ettirirler. Mevsimlerin ikinci ayıdır ve mevsimlerin devamlılığını sağlarlar. Boğa (ilkbahar),  Aslan (yaz),  Akrep (sonbahar),  Kova (kış). İnanılmaz kararlılığa sahiptirler.

 

Değişken burçlar Bu gruptaki burçlar her mevsimin sonuncu aylarıdır. Yeni mevsime hazırlık ve değişim zamanıdır. İkizler (ilkbahar sonu),  Başak (yaz sonu), Yay (sonbahar sonu), Balık (kış sonu). Geçiş dönemindeki burçlar her duruma kolay uyum sağlarlar.

 


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa