Sevgili Boğalar Şubat ayının ilk 20 günü sizin için belirsizliklerle dolu, geriye kalan son haftada bu belirsizliklerin yerini olumlu ve güzel gelişmelere bıraktığı bir dönem olabilir. Bu belirsiz dönemden en az zararla kurtulmanız için ani kararlardan kesinlikle kaçınmalı ve iyice düşünerek çok dikkatli adımlar atmalısınız. Birde bu dönem içinde yaşanması muhtemel iş ve parasal sorunlarınızı özel hayatınıza yansıtmamaya ayrı bir önem göstermelisiniz.

 

Şubat ayının ilk 15 günü bekar Boğalar sürpriz evlilik teklifleri alabilir. Evli Boğalarda bu süreçte ailevi sorunlarını büyük ölçüde çözüme kavuşturabilir. Yalnız Boğalar ise bu dönemde gizemli aşklara yelken açabilir. Evli, bekar yada yalnız olun fark etmez size tavsiyem bu 15 günü çok iyi değerlendirin ve mantığınızı dinleyip olayları kendi lehinize çevirin.

 

Hamile olan Boğa kadınlarının çok dikkat etmesi gereken bir dönem özelliklerde hamileliğinizin son aylarında iseniz keza bu dönem içinde erken doğum, düşük v.b sorunlar yaşama ihtimaliniz çok yüksek. Çocuk sahibi olan Boğalar ise bu dönemde çocuklarıyla ilgili çok ciddi iletişim problemi ve anlaşmazlıklar yaşayabilirler. Öte yandan çocuk yapmayı düşünen Boğalar içinse kesinlikle doğru bir zaman.

 

Parasal anlamda 2, 7, 11, 15 ve 19 Şubat tarihleri şanssız, 23, 25 ve 27 Şubat şanlı günleriniz olabilir. Aşk hayatınızda ise 6, 14 ve 20 Şubat tarihleri şanslı, 15, 17 ve 26 Şubat şanssız günleriniz olabilir. Özellikle Şubat’ın son haftası sağlık sorunlarınıza dikkat etmelisiniz. Kadınsal anlamda sağlık sorunu olan Boğa kadınları, mide, böbrek ve bel fıtığı gibi sağlık sorunları yaşayan Boğalar bu dönemde tedavilerini aksatmamalı ve sağlıklarına dikkat etmeleri gerekebilir.

 

Bu dönem içinde hukuki anlamda da bazı gelişmeler söz konusu olabilir, örneğin mahkemeniz varsa davanızın sizin lehinize sonuçlanması, aklanmanız yada davaya paralel olarak beklediğiniz tazminat veya nafaka paranızın size ödenmesiyle ilgili bir süreçte olabilir. Kısacası öyle yada böyle davası olan Boğaların davaları kendi lehlerine sonuçlanabilir.

 

Mart ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere. Sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Şubat diliyor, şimdiden 14 Şubat sevgililer gününüzü kutluyorum. Astrolog Medyum Kağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir