Sevgili Boğalar, 21 Nisan’da Boğa burcuna giren Mars, 1 Haziran’a kadar burcunuzdaki seyrini sürdürecek. 2 Mayıs’da Merkür, 8 Mayıs’da da Ay, burcunuza girecek, 2 gün sonra da 10 Mayıs’da Boğa burcunda Güneş tutulması ve 25 Mayıs’da da Yay burcunda Ay tutulması meydana gelecek. Birbiri ardına yaşanacak bu Astrolojik döngülerin en çok etkileyeceği burçlardan birisiniz, çünkü geride bıraktığımız 21 Nisan’da Mars burcunuza girdi ve hemen arkasından 25 Nisan’da da Akrep burcunda Ay tutulması meydana geldi. Bu 2 faktörün burcunuz üzerindeki etkileri daha henüz geçmemişken. 2 Mayıs’da Merkür burcunuza girecek ve 8 Mayıs’da da Ay, burcunuzda olacak, 2 gün sonrada 10 Mayıs’da Boğa burcunda Güneş tutulması meydana gelecek. Peş peşe gelen bu döngüler hem iş hayatınızda hemde aşk hayatınızda olumsuz gelişmelerin yaşanmasına neden olacak. Bu tutulmadan özellikle de 10 Mayıs doğumlu Boğalar daha çok etkilenecek. Onun içinse Mayıs ayı sizin için zor bir ay olabilir. 5, 16, 17, 20 ve 29 Mayıs şanslı, 2, 3, 7, 8, 9, 10, 11, 24, 25 ve 26 Mayıs’da şanssız günleriniz diyebilirim.

 

İş hayatınızda 10 Mayıs’a kadar iyi bir gelişme yaşanması çok zor. 10 Mayıs’da Boğa burcunda meydana gelecek Güneş tutulmasının burcunuz üzerindeki etkisi 15 Mayıs’a kadar sürebilir. Bu nedenle Mayıs ayının yarısını iş ve parasal problemlerinizle boğuşarak geçirebilirsiniz. Onun içinde gereksiz harcamalardan kesinlikle kaçınmalı ve elinizdeki parayı çok iyi değerlendirmelisiniz, çünkü 15 Mayıs’a kadar işleriniz son derece durgun olabilir. Fakat 16 Mayıs itibariyle iş hayatınızda ciddi bir hareketlenme ve hızlı bir para akışı yaşanabilir. Lâkin bu hareketlilik 22 Mayıs itibariyle yerini oldukça durağan bir döneme bırakabilir. Onun içinde 16 ile 22 Mayıs tarihleri arasında işinize dört elle sarılmalısınız, çünkü 25 Mayıs’da Yay burcunda meydana gelecek Ay tutulması nedeniyle iş hayatınıza tekrar durağan bir hal hakim olabilir. Önemli, ödemelerinizi aksatmamanızı, elinizdeki parayı çarçur etmemenizi size tavsiye ederim.

 

Mayıs ayı iş hayatınız açısından tam bir kabus olabilir. Ondan dolayıda ayağınızı yorganınıza göre uzatmanız gerekebilir. Bu dönemde çekiniz, senetiniz veya ticari hayatınız tehlikede olabilir. Onun için bu ay önceliği ödemelerinize tanımalısınız ve hiç kimseye borç para vermemelisiniz. Ayrıca birilerinin gazına gelerek bilmediğiniz işleri yapmaya girişmeyin, aksi halde zarar edebilirsiniz. Mayıs’da hayata geçirmeyi düşündüğünüz projeleri de ertelemenizde fayda var. Kısacası her ne iş yapıyor olursanız olun, bu ay işleriniz çok durgun olabilir, bu nedenle de ödemelerinizde zorlanabilir hatta bazı ödemelerinizi gerçekleştiremeyebilirsiniz. İş ortaklarınız ve müşterilerinizle sorun yaşamamaya özen göstermelisiniz. Öğrenci Boğaların kesinlikle işi şansa bırakmaması ve gece gündüz derslerine çalışmalarında fayda görüyorum.

 

Aşk hayatınız açısından Mayıs, zor bir ay olabilir. 10 Mayıs’da Boğa burcunda meydana gelecek Güneş tutulması ve burcunda yaşanacak 3 farklı Astrolojik döngü bütün dengeleri altüst edebilir. Partnerinizle aranız hiç olmadığı kadar gerilebilir ve yaşanan bu gerginlik nedeniyle ilişkiniz bitme noktasına gelebilir. Onun içinse çok dikkatli olmalı, ilişkinizi yıpratacak her hareketten kaçınmalısınız. Mars burcunuzdaki seyrini sürdürüyor ve bir Haziran’a kadarda burcunuzda ilerlemeye devam edecek. 2 Mayıs’da Merkür, 8 Mayıs’da da Ay, burcunuza girecek, 2 gün sonra da 10 Mayıs’da Boğa burcunda Güneş tutulması, 15 gün sonra da 25 Mayıs’da Yay burcunda Ay tutulması meydana gelecek. Bu 2 tutulma ve 3 Astrolojik döngü sizi fazlasıyla etkileyecek. Onun içinde partnerinizle bir sorun yaşamamaya veya yaşanması muhtemel sorunlar karşısında da son derece sağduyulu olmanızı sizlere tavsiye ediyorum.

 

Özellikle sorunlu ilişkilerle, problemli evlilikler bitme noktasına gelebilir. İlişkinizi veya evliliğinizi kurtarmak istiyorsanız bu dönemde partnerinize karşı sarf edeceğiniz her kelimeyi iyice ölçüp tartmalısınız. Özellikle de 1 ile 16 Mayıs tarihleri arasında, çünkü bu tarihlerde çok fazla gergin olabilirsiniz. Bu tarihlerde sağduyu davranarak ilişkinizin yıpranmasını engelleyebilirsiniz. Bu sıkıntılı süreci atlattıktan sonra 17 Mayıs itibariyle her şey normale dönecek. 25 Mayıs’da Yay burcunda meydana gelecek Ay tutulması sizi çok fazla etkilemeyecek. Bu gergin ve sıkıntılı günleri ilişkinizi yıpratmadan atlatabilirseniz, ay sonu birbirinize yeniden aşık olabilirsiniz. Haziran ayı için organize edeceğiniz sürpriz gezi veya tatil planları yaşanan sıkıntılı günleri unutturabilir.

 

Strese dayalı sağlık sorunları yaşayan Boğalarla, tansiyon, kolesterol ve şeker hastalığı gibi sağlık problemleri olan Boğaların sağlıklarına dikkat etmelerinde fazda var. Bunların haricinde ciddi bir sağlık sorununuz yoksa bir kaç ufak ayrıntının dışında sağlığınızın iyi olacağını söyleyebilirim.

 

Haziran ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Mayıs ayı diliyorum. Astrolog Medyum Kağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir