Sevgili Boğalar 23 Şubat’ta başlayan ve 17 Mart’a kadar devam edecek olan Merkür gerilemesi sizi olumsuz yönde neredeyse hiç etkilemeyecek. İş hayatınız ve parasal durumunuz açısından Mart ayı çok iyi geçecek diyebiliriz. Mart ayında işlerinizin açılmaya başladığı, borçlarınızı ödemekte zorlanmayacağınız ve emin adımlarla ciddi ilerlemeler kaydedeceğiniz bir dönem diyebiliriz.  İşsiz Boğaların bile iş sahibi oldukları bir dönem olabilir Mart ayı. Onun içinse elinize geçen her fırsatı çok iyi değerlendirmeli, işinize dört elle sarılmalısınız. Çalışan ve işinde yükselme bekleyen Boğalar içinde oldukça şanslı oldukları ve bu hedeflerini gerçekleştirebilecekleri bir süreç olabilir. İş sahibi Boğalar içinde yeni projeler, ihaleler, ortaklık teklifleri ve sürpriz anlaşmaların gündeme geleceği güzel bir dönem diyebiliriz. Öğrenci Boğalar için oldukça başarılı oldukları ve notlarını yükselttikleri bir dönem olabilir. Atama bekleyen memur ve amirlerin, veya işini büyütmek isteyenlerin, yada iş yerini değiştirmek isteyen Boğaların sürpriz bir şekilde bu emellerine ulaştıkları bir Mart ayı olabilir. Kısacası Mart ayını Boğa burcu için iş hayatı açısından çok şanslı bir ay olduğunu söyleyebiliriz. Kariyer gezegeniniz Uranüs 12 Mart’ta Başak burcuna hareket edecek, Uranüs’ün bu hareketi yıllardır süregelen ruhsal aydınlanmanızı güçlendirecek. Bu dönem sizin daha çok hayır işleri yapmak isteyeceğiniz bir süreç olabilir.

 

Ev, iş yeri, araba v.s gibi satılık mülkünüz var ise alıcı müşterilerin kapınızı çalacağı ve iyi bir paraya bu mülkünüzü satabileceğiniz bir dönem diyebiliriz. 23 Mart’a kadar elinize geçen her fırsatı çok iyi değerlendirmeli ve ileriye yönelik yatırım veya birikim yapmalısınız, çünkü 23 Mart itibariyle Venüs’ün bazı hareketleri siz Boğaların maddi sıkıntı yaşamasına sebep olabilir. Onun içinse 1 ile 23 Mart tarihleri arasını çok iyi değerlendirmelisiniz.

 

23 Şubat’ta başlayan ve 17 Mart’a kadar devam edecek olan Merkür gerilemesi aşk hayatınızda bazı sorunlara neden olabilir. 17 Mart’a kadar evli Boğalarda ciddi tartışmalar ve bu tartışmaların neden olduğu bazı huzursuzluklar yaşanabilir. Böyle bir durum karşısında daha sağduyulu hareket etmenizde yarar var. Evli olmayan ve ilişki yaşayan Boğalar içinde aynı durum söz konusu olabilir. Hatta bazı Boğalar için bu süreç ilişkilerinin bitmesine neden olabilecek ciddi ve vahim sonuçlar doğurabilir. Fakat 17 Mart itibariyle aşk hayatınızdaki bu olumsuzluklar son bulup, yerini mutlu ve güzel geçecek günlere bırakabilir. Keza 17 Mart itibariyle aranızdaki duygusal ve cinsel bağınız çok kuvvetlenecek. 17 Mart’a kadar devam edecek olan bu sıkıntılı süreç özellikle de 20 Mart’tan sonra aşk hayatınıza büyük bir renk getirecek. Bekar ve yalnız Boğalar 23 Mart itibariyle kendilerini macera dolu yeni bir aşkın içinde bulabilirler.

 

Evli ve çocuk sahibi Boğalar 23 Mart itibariyle çocuklarıyla ilgili bazı sağlık ve iletişim sorunları yaşayabilirler. Kızı olan Boğalar kızlarının erkek arkadaşı, oğlu olan Boğalar da oğlunun kız arkadaşıyla ilgili bazı sorunlarından dolayı çocuklarıyla ciddi iletişim sorunları ve anlaşmazlıklar yaşayabilirler, bu anlaşmazlıklar bazı tatsız olayların yaşanmasına sebep olabilir. Böyle bir durum karşısında anlayışlı olmalı ve fevri davranışlardan kaçınmalısınız. Çocuk sahibi olmayan Boğalarda aynı şeyleri kendi anne, baba yada kardeşleriyle yaşayabilirler. Bu dönem içinde anne, baba yada kardeşlerinizle yaşanması muhtemel bu sorunlar karşısında sabırlı ve sağduyulu olmanızda yarar var. Aksi halde ağzınızdan çıkacak ve geri dönüşü olmayan bir söz aranızda uzun sürecek kırgınlıklara neden olabilir.

 

Ciddi bir sağlık sorunu olmayan Boğaların sağlıkları iyi ve daha iyi olacak diyebiliriz. Fakat ciddi sağlık sorunları olan Boğaların 23 Mart itibariyle sağlıklarına daha fazla dikkat etmeleri gerekebilir. Özellikle de kalp, akciğer, nefes darlığı, böbrek ve psikolojik sorunları olan Boğaların bu tarihten itibaren daha dikkatli olmalarında yarar var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir