Sevgili Boğalar, geride bıraktığımız Mayıs ayında bir Güneş, birde Ay tutulması meydana geldi. Söz konusu bu 2 tutulmanın ilki, 10 Mayıs’da Boğa burcunda meydana gelen Güneş tutulmasıydı. Güneş tutulmasından 15 gün sonrada, 25 Mayıs’da Yay burcunda Ay tutulması meydana geldi. Bu 2 tutulma sizleri olumsuz yönde etkiledi, özellikle iş hayatınız açısından umduğunuzu bulamadığınız kötü bir Mayıs ayı yaşadınız. 10 Mayıs’da Boğa burcunda meydana gelen Güneş tutulmasından en çokta 10 Mayıs doğumlu Boğalar etkilendi. Bahsi geçen bu 2 tutulmanın etkileri yavaş yavaş azalıyor, fakat bu etkilerin tamamen geçmesi 4 aylık bir süreci kapsayacak.

 

3 Haziran’da Yeni Ay, İkizler burcunda olacak ve 4 Haziran’da da Ay, Boğa burcuna girecek. İşte tam bu tarihte burcunuzun 2. evi olan kaynaklar evinde 4 gezegenin seyri söz konusu olacak. Bu astrolojik döngü size geçen ayın zararlarını kapatmanız için bir şans tanıyacak ve iş hayatınızı hareketlendirecek. İş hayatınızda yaşanacak bu hareketli günleri çok iyi değerlendirerek borç yükünüzü hafifletebilirsiniz. Bu tarihlerde elinize geçen hiç bir fırsatı kaçırmamalısınız. Bu süreçte yeni iş anlaşmaları, farklı iş teklifleri söz konusu. Öğrenci Boğalarında derslerini ihmal etmemeleri gereken bir süreç. Ayrıca bu dönemde hiç beklemediğiniz yerlerden sürpriz paralar gelebilir.

 

3 Haziran’da iş hayatınızda başlayacak hareketli süreç 14 Haziran’da yavaşlayabilir ve 19 Haziran’dan itibarende yerini durağan bir döneme bırakabilir. Onun içinse 3 ile 19 Haziran tarihleri arasındaki 16 günlük süreci çok iyi değerlendirmelisiniz. Bu tarihler dışında kalan diğer günler için çok fazla ümitlenmeyin, çünkü hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Özellikle bu tarihler dışındaki diğer günlerde önemli kararlar almayın yada daha önceden aldığınız önemli kararları uygulamaya koymayın. Aksi haldi doğru bir karar olmayacak ve size maddi zarar getirecektir. Bu tarihler dışında kalan günlerde birine borç vermeyin, her hangi bir şey emanet etmeyin. Ayrıca kredi, vergi ve sigorta borçlarınızı ihmal etmemelisiniz.

 

Aslan burcundaki Mars, 60 derecelik destekleyici bir açı yapacak. Bu nedenle cazibeniz artacak ve ikna kabiliyetiniz yükselecek. Bu durum özel hayatınız için olumlu bir gelişme. Bir çok konuda partnerinizi rahatça ikna edebilirsiniz. Bu durumu kendi lehinize çevirerek aşk hayatınıza yön verebilirsiniz. Bu dönemde Boğaların ilişkileri rayına oturacak. Önümüzdeki 4 ayı kapsayan bir süreç içerisinde ilişkiniz resmiyet kazanacak ve evlilik yolunda ilk adımlar atılacak. Evli Boğalarda çocuk sahibi olma düşüncelerini eyleme dönüştürecekler. Çocuk sahibi olan Boğalar ise çocuklarının eğitim hayatıyla ilgili ciddi kararlar alıp, aldıkları bu kararları önümüzdeki 4 aylık süreçte uygulamaya koyacaklar.  18, 19 ve 20 Haziran’da partnerinizle sorun yaşamamaya özen gösterin.

 

Çok sevdiğiniz bir yakınınızın sağlık sorunları sizi üzebilir. Akraba, eş, dost ziyaretlerinde duyacağınız bazı dedikodular canınızı sıkabilir. Böyle bir durum karşısında sağduyulu olmanızı sizlere tavsiye ederim. İş hayatınızdaki stresi ilişkinize yansıtmayın. İlişkinizle ilgili sabırlı olmanız gereken bir süreç. Olayları akışa bırakmanız sizin lehinize olacak. Dönem dönem partneriniz size öfkesini kusabilir. Fakat ay sonuna doğru yapacağı sürpriz jestlerle gönlünüzü alacak. 3 ile 19 Haziran arasındaki şanslı döneminizi çok iyi değerlendirip, işlerinizi yoluna koyabilirseniz, Haziran sonuna doğru ani bir kararla tatile çıkabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir