Bu ay iş hayatınıza daha çok önem verecek ve her şeyi disiplin altına almak isteyeceksiniz. Kötü geçen son 2-3 ayın zararını bu ay kapatıp işinizi yoluna koymak isteyeceksiniz. 8 Eylül’de Jüpiter’le Satürn uyumlu bir dik açı oluşturacak. Söz konusu bu Astrolojik döngünün burcunuz üzerinde oluşturacağı olumlu enerjiyi bir fırsata çevirerek başarılı işlere imza atabilirsiniz. 8 ile 16 Eylül tarihleri arasındaki günler, iş hayatınız açısından oldukça şanlı olduğunuz günler diyebilirim. Bu şanslı günleri çok iyi değerlendirmelisiniz. İşsiz Boğaların iş sahibi olması açısından 8 ile 16 Eylül tarihleri arasındaki günler bulunmaz bir fırsat diyebilirim. Uzun süredir el sıkışmayı beklediğiniz fakat bir türlü anlaşamadığınız ve bu yüzden hep askıda kalan bir işiniz var ise olumlu ve güzel gelişmelerin yolda olduğunu söyleyebilirim.

 

Kısacası iş hayatınız açısından 8 ile 16 Eylül tarihleri arası verimli ve bereketli bir dönem. Fakat 16 Eylül’de Jüpiter ile Satürn burcunuzun 6. Evinde bulunan Uranüs’le 150 derecelik bir açı oluşturacak, bu nedenle iş hayatınıza durağan bir dönem hakim olacak ve bu Astrolojik döngü sizi hata yapmaya zorlayacak. Onun içinse 16 ile 22 Eylül tarihleri arasında önemli kararlar almamalı veya daha önceden aldığınız önemli kararları bugünlerde uygulamaya koymamalısınız. 16 İle 22 Eylül arasındaki 6 günlük süreç hata yapmaya daha yatkın olacağınız bir dönem, onun içinse bu 6 günlük süreçte adımlarınızı daha dikkatli atmalısınız. 22 Eylül’de Ay’ın Boğa burcuna girmesiyle ve aynı tarihte Sonbahar dönümünün başlamasıyla birlikte her şey normale dönecek ve iş hayatınız yeniden hareketlenmeye başlayacak.

 

İlişkinizi resmileştirmek ve bu yönde somut adımlar atmak isteyebilirsiniz. Aynı tutum ve davranışları partnerinizden de beklemeniz aranızda bazı tatsız olayların yaşanmasına neden olabilir. Aşk hayatınızla ilgili yaşanması muhtemel sorunlar sizi boğabilir. Şüpheci tarafınız daha çok ön plana çıkabilir, ilişkinizden ve partnerinizin duygularından emin olmak isteyebilirsiniz. Yaşadıklarınızı ve ilişkinizi sorgulamanız yersiz bir davranış, bazı şeyleri kafanızda kurup büyütmeniz ilişkinize zarar verebilir. Bu nedenle olayları akışa bırakmanız daha doğru olacaktır.

 

23 Eylül’de Güneş’in Satürn’le yıllık birleşimi aşk hayatınızda bazı sorunları gün yüzüne çıkaracak. İçinde bulunduğunuz psikoloji nedeniyle bu sorunlardan kaçmak isteyebilirsiniz. Ancak bu sorunlarla başedebilmek için gerçeklerle yüzleşmeli ve enerjinizin düşmesine izin vermemelisiniz. 24 Eylül’de Güneş, Jüpiter’le 120 derecelik bir açı oluşturacak, bu açı üstünüzdeki psikolojik yükü hafifletecek ve sorunu kökten çözmenizde size yardımcı olacak. 24 Eylül’de Güneş’in Jüpiter’le oluşturacağı 120 derecelik açı, sorunlu ilişkileri yada problemli evlilikleri kurtarmak adına büyük bir şans veriyor. Bekar ve yalnız Boğalar sorunlu, belirsiz bir ilişki yolda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir