29 Ekim’den beri Satürn iş ortamını anlatan altıncı evinizde ilerlemeye başladı. Bu ev sizin sağlığınızı da yakından ilgilendirmekte. Artık iş ortamında çok çalışmanın getirdiği yorgunluklar ve stresler sizi zorlamaya başlıyor. Artan sorumluluklar ya da yeni bir işin getirdiği yorgunluklar nedeni ile aşırı didinmeler sağlık konularına karşı çok dikkatli olmanız gerektiğine işaret etmekte. Bedensel zayıflıklarınızı dikkate almalı ve kendinizi korumaya özen göstermelisiniz.

 

Şimdiye kadar ihmal ettiğiniz sağlık temaları üzerinde daha titizlikle durmanız gerekecek. Günlük rutinlerin getireceği zorluklar ruh ve beden sağlığınıza ait konuları öne çıkarırken, kendi bedeninizle ilgili ihmalkarlıklarınızı belki çok ciddiye alacaksınız. Bu konuda kendinizi yeniden yapılandırmalı ve iyi duruma getirmelisiniz.

 

Ocak ayı boyunca Satürn-Plüton etkisi ile çok yorulacak ve mücadele edeceksiniz. Bu dönemde çok daha dikkatli olmalısınız. 22 Temmuz-5 Ağustos tarihleri arasında Satürn-Uranüs etkisi, bedensel ve ruhsal anlamda sizi sıkıştırabilir. Gevşemeye bakmalı, kimi zaman kendinizi akışa bırakabilmelisiniz. Çok çalışmanın getirdiği yükler bu tarihlerde sağlık temalarını öne çıkarabilir. 30 Temmuz – 16 Eylül arası ise bu kez Mars bu alanda olacak. Mars – Satürn beraberliği dikkat gerektirmekte.

 

Aynı zamanda Uranüs etkileri devreye girince son derece zorlayıcı günler geçirebilirsiniz. Tüm zayıflıklarınızı Mars burada tetikleyebilir. özellikle dikkatsizlikler, küçük kazalar ana temanız olabilir. Çalışma koşullarınızı biraz hafifletmeye çalışmalı ve kendinizle yakından ilgilenmelisiniz. Aksi halde bazı iş kazaları yaşayabilirsiniz. Kontrollerinizi ihmal etmemeli ve kendinize çok özen göstermelisiniz.

 

18 Ocak’tan itibaren ise 12’nci evinizde ilerleyen Jüpiter bir şans olabilir. Koruyucu yanları ile size destek verecek ve bazı riskleri hafifletecektir. En azından ruhsal sağlığınızı korumak ve kendinizi akışa bırakmak anlamında yanınızda olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir